Čiary na rukách nemáme len tak! Ak spojíte dlane k sebe a 2 čiary sa spoja, mali by ste o sebe vedieť toto

Monizz Ešte viac

Je to starý trik a praktizovali ho už dávno pri veštení z rúk. Treba však povedať, že je mimoriadne dôveryhodný, pretože nejedného človeka zachránil pred nešťastím, ktoré by si inak vopred nemusel uvedomiť. Či už na veštenie z dlaní veríte alebo nie, čiary na rukách nemáme len tak!

pixabay.com

Spojte dlane a roztvorte ich smerom k sebe. Dbajte na to, aby boli dlane spojené rovnako, teda neprispôsobujte spojenie čiar tak, aby tvorili jednu, ale aby prsty boli v rovnakých výškach a zápästie začínalo pri oboch rukách takisto v rovnakej výške. Teraz sa dobre pozrite, ako a či sú spojené čiary na dlaniach do jednej. Vyzerajú tak isto, alebo sú celkom iné a vôbec sa nespojili, lebo jedna je vyššie a druhá nižšie? Prečítajte si, čo to o vás vypovedá.

Ľavá čiara vyššia

Ak ste dlane spojili a čiara na ľavej ruke je posadená vyššie ako tá na pravej, ste rodený dobyvateľ, bojovník, vodca. Máte pestrý milostný život, alebo prinajmenšom by ste chceli mať. Nikdy nezahadzujete nové šance a svojmu okoliu radi ukazujete silné stránky vašej osobnosti. Medzi tie najvýraznejšie patrí spravidla váš zápal pre veci, vášeň, ale aj nekončiaca energia a pozitívny prístup. Ste príjemným spoločníkom, no uvedomte si, že na niektorých ľudí môže vaša prehnaná motivácia pôsobiť odpudivo. Snažte sa preto všetko robiť vždy s mierou.

betterme.tips

Pravá čiara vyššia

Ak ste po spojení dlaní uvideli, že vyššie sa nachádza čiara na pravej ruke, svedčí to o vašej vrodenej racionalite, rozumnosti a vytrvalosti. Ste človek, ktorý sa len tak pre niečo nevzdá a snažíte sa ísť za svojimi cieľmi bez toho, aby ste za tým videli niečo veľké. Ste ambiciózny a priateľský zároveň. Za novými vecami vás ženie túžba spoznávať a nie byť obdivovaný. Veríte v lásku, no niekedy akoby zabúdate, že je dôležitejšia ako racio ukryté vo vás. V láske by ste mali menej premýšľať a v kariére zasa viac cítiť. Ak sa budete držať tejto rady, vedzte, že výsledky sa ukážu už čoskoro.

betterme.tips

Spojené čiary

Ak sa vám pri spojení dlaní spojili aj čiary, ste veľmi vyrovnaná osobnosť a verte, že takých na svete nie je veľa. Vaša dobrota a láskavé srdce sú vždy dostatočne vyvážené chladnou hlavou a rozumnými riešeniami. Ste presne tá súvislá linka, po akej túži väčšina ľudí na zemeguli. Vážte si toto privilégium a nespoliehajte sa na to, že vždy sa rozhodnete správne. I keď je to vašej prirodzenosti dané, aj vy máte slabé miesta, na ktorých si môžete raz dva zlomiť väz. Dbajte na svoju citlivosť, pretože okolie vám môže robiť zbytočné modriny a takisto dbajte na to, aby ste svojou racionalitou nerobili modriny vy vášmu okoliu. Vyváženosť je základom harmonického života, gratulujeme!

betterme.tips

Pozri aj: „Moje dieťa spí v kolíske, ktorú som utkala sama.“ Táto žena vyrobila svojmu dieťatku kolísku celkom sama a výsledok vás ohromí a dojme zároveň

zdroj: betterme.tips

0
Komentovať (0)