Vetu “Milujem ťa” tu nehľadajte! Týchto 8 viet vám povie žena, keď je do vás skutočne zamilovaná

Lucia Mužlová Ja žena

My, ženy, toho dokážeme narozprávať, však? Vraví sa, že denne vypustíme z úst oveľa viac slov než muži. A niekedy sa nás len predsa oplatí počúvať! Ak sa zamilujeme, určite si muži od vás vypočujú týchto 8 jednoduchých viet.

Sú jednoduché, avšak vetu “Milujem ťa” medzi nimi nenájdete. No aj tak, ak viete aspoň trošku čítať medzi riadkami, dozviete sa to hlavné. Že žena, ktorá vám ich vraví, vás naozaj miluje a vy nepotrebujete hľadať žiaden ďalší dôkaz lásky. Ak neveríte, spýtajte sa svojej partnerky!

#1 Som rada, že som ťa spoznala!

Photo by Jade on Unsplash

Ak vám to žena povie, v skutočnosti si život bez vás nevie ani len predstaviť. Je rada, že ste vstúpili do jej života. A ste pre ňu tým najdôležitejším na svete. Je za vás vďačná. A ten pocit ju celú napĺňa.

#2 Môžeš so mnou hovoriť o čomkoľvek.

Je ochotná a pripravená naplno vás počúvať. Môžete sa jej zdôveriť so všetkým, čo máte na duši. Je pripravená vás podporiť a určite vás neodsúdi, ak sa jej rozhodnete odhaliť váš vnútorný svet.

#3 Záleží mi na tebe!

Photo by Pablo Heimplatz on Unsplash

Naozaj sa o vás zaujíma a skutočne jej na vás záleží. Keď niekoho milujeme, máme oňho starosť. Nie je to samo o sebe ten najkrajší prejav lásky?

#4 Chýbaš mi!

Nemusí vám to vravieť zakaždým, keď sa vyberiete na záchod. No ak tieto slová prednesie s určitým nábojom, môžu mať pre vás naozaj silné posolstvo. Stali ste sa neoddeliteľnou súčasťou jej života. A stojí ju to nemálo odvahy, aby to priznala.

#5 Poďme to urobiť spoločne!

Photo by Pablo Heimplatz on Unsplash

Je jedno, či ide venčenie jej psa, alebo varenie večere. Chce s vami zdieľať svoj voľný čas. Otvorila vám dvere do svojho srdca a teší sa z každého momentu, ktorý trávite spolu. Preto neváhajte uskutočniť hocijaký bláznivý plán. Určite nebude proti. Najmä, keď sa do toho pustíte spolu!

#6 Veľa pre mňa znamenáš.

Dokonca viac, než si dokáže priznať. Bez vás by jej bolo smutno. Už ste pravdepodobne pri sebe nejaký ten čas a zvykla si na vašu prítomnosť. Áno, aj táto veta je dôkazom jej hlbokých citov.

Photo by Adrian Sava on Unsplash

#7 Mám starosti.

Ak vám povie, že sa obáva niečoho, čo sa deje v jej živote, potom to poukazuje na to, že sa vám otvára a stáva sa zraniteľnou. Ak sa jej obavy týkajú vás, potom to je znakom toho, že sa o vás stará a chce pre vás len to najlepšie. Samozrejme, ak to s tou starostlivosťou preháňa, majte sa radšej na pozore. Nepotrebujete mať predsa za pätami stíhačku.

#8 Mám ťa rada.

To najlepšie nakoniec. Niekedy, keď to už nemôže vydržať, tak vám to povie na rovinu. “Som do teba zamilovaná.  Mám ťa rada.” Ak vám to povie, počúvajte svoje srdce. Ono vám najlepšie poradí, čo jej máte na to odpovedať.

Pozri aj: Týchto 5 znamení je vo vzťahu dôkazom toho, že ste si naozaj súdení

zdroj: babskeveci.sk, psych2go

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: