VIDEO: Nechceli ho obslúžiť, lebo nemal rúško, dostal záchvat hnevu. Neuveríte, čo kričal na ľudí

Kristína Hagarová Ešte viac

Reprofoto: Youtube (Facepalm Network)

Existuje veľmi veľa ľudí, ktorí nesúhlasia s nosením rúšok a dávajú to dosť jasne najavo. Nariadenia u nás, ale aj v iných krajinách, hovoria jednoznačne.

Portál Daily Mail informoval o tom, že otec v obchode s potravinami v Arizone dostal záchvat kvôli politike, ktorá vyžaduje nosenie rúška v obchode. Muž však nezadržal svoj temperament, a preto ho z obchodu musel odvliecť jeho syn. Prudký nárast prípadov v Arizone spôsobil, že ľudia sú povinní nosiť rúška. Pozor si na to dávajú aj majitelia obchodov.

Nevedel sa upokojiť

Muž sa začal v obchode rozčuľovať, keď ho odmietli obslúžiť kvôli tomu, že nemal rúško. Celé to zachytili na video.“Títo ľudia sa nikdy nepoučia. Ste banda idiotov, ktorí nosia rúška. Veď viete, že to nie je skutočné!” kričal. Keď začal ľudí s rúškami opakovane urážať, priblížili sa k nemu ďalší ľudia, aby ho upokojili. Zapáral však ďalej a jednému mužovi povedal, že má na tvári handru od svojej mamy.

Záchvat hnevu

Priblížil sa k nemu jeho syn, ktorý sa ho snažil odtiahnuť, avšak to muža ešte viac vyprovokovalo. “Strhnem ti to rúško z tváre!” kričal, keď mu ľudia povedali, aby sa upokojil. “Ste všetci banda hlupákov s rúškom na tvári.” povedal a svoj záchvat hnevu ukončil tým, že zničil jednu z obrazoviek.

Ľudia nechcú nosiť rúška

Ľudia majú s nosením rúšok čoraz väčší problém a nepomáha ani to, že neustále stúpa počet nakazených na celom svete. V inom článku sme vás informovali o tom, ako žena tvrdila, že pochádza z asociácie pre slobodu dýchania. Ľuďom hovorila, že sú im brané ľudské práva, keď majú prikázané, aby nosili rúška. Ako uvádza portál Insider, celý incident sa odohral v obchode. Manažérku prevádzky, 31-ročnú Liz Chavez, upozornili, že dve ženy v obchode nemajú rúška, a preto porušujú pravidlá, ktoré sú stanovené.

“Aby ste mohli byť v obchode, musíte mať rúško,” povedala Liz pre Buzzfeed News. Ženy jej však na to povedali, že rúško mať nemusia. Obe mali na sebe odznaky, na ktorých bolo napísané, že sú z agentúry Sloboda dýchať a ukázali jej papier, na ktorom bolo napísané, že by mohla čeliť právnej žalobe za to, že ľuďom hovorí, aby nosili rúška. Vo videu, ktoré bolo zverejnené na sociálnej sieti TikTok, žena hovorí, že za to, čo práve povedala, berie právnu zodpovednosť. Povedala jej, že jej hrozí väzenie aj pokuta.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: