Video so spievajúcim 5-ročným chlapčekom je dokonalosť! Nesie v sebe silný odkaz pre všetkých

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: Facebook (Nicole Powell)

Nicole Powell je matka 5 detí. Dnes sa však zameriame na jej dvoch synov. Jeden má 5 rokov, druhý sa predčasne narodil len pred pár týždňami. Boli by to obyčajní súrodenci, no predsa len je jeden z nich iný. Mladší Tripp sa narodil s Downovým syndrómom.

Začiatok jeho života bol trochu tŕnistý. Ako informuje portál Mom, Tripp sa narodil predčasne a musel byť umiestnený v inkubátore. Rodina ho v nemocnici navštevovala každý jeden deň a najviac sa na bračeka tešil malý Rayce, veľký braček, ktorý má len 5 rokov. Každý deň po škole sa s bračekom rozprával, hovoril mu, ako bolo v škole, čo má nové a ako sa má. Pohľad na ich začínajúci vzťah bol skutočne nádherný.

Starší brat veľmi rád spieva, preto spieval aj svojmu malému bračekovi. Deti s Downovým syndrómom síce niekedy nedokážu vyjadriť svoje pocity, no veľmi dobre vnímajú všetky vonkajšie vnemy. Mama chlapcov si jeden takýto moment nahrala na video a zdieľala ho na svojej sociálnej sieti. Keď ho uverejnila večer, malo niekoľko videní a asi 10 lajkov. Keď sa však ráno zobudila, video malo viac ako milión zdieľaní. Hrdá mamina to nemohla napísať lepšie: “Láska nepozná počet chromozómov.”

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: