VIDEONÁVOD: Veľkonočný zajačik

Monizz Návody

Veľká noc je každoročné zdrojom nových nápadov pre šikovné ručičky. Ak ste ešte nikdy neskúsili vyrobiť vlastného veľkonočného zajačika, teraz je ten správny čas. S týmto jednoduchým videonávodom to bude hračka aj pre vaše deti.

návod-na-roztomilého-zajíčka-bez-šití-
youtube.com

Potešte svoje detské ja a pustite sa do jednoduchej výroby krásneho mini zajačika. Plyšák, ktorého vášmu drobcovi vyrobíte vlastnými rukami, bude tisíckrát obľúbenejší než ten, ktorého dostane z obchodu. Okrem toho si utešenými zajačikmi môžete doplniť veľkonočnú výzdobu a vniesť do vášho domova kúsok ľahkosti a jarnej sviežosti.

Čo budete potrebovať?

nožnice

ponožku

ryžu

motúz

mašľu

fixku

lepiacu pásku

Náš tip: Na výrobu veľkonočného zajačika použite radšej menšiu ponožku s užšou gumičkou. Dajte si pozor pri množstve ryže. Radšej je nasypte menej a rukami si skúste v oblasti päty vytvoriť hlavičku. Ak bude proporčne sedieť k zvyšku látky, ktorá bude tvoriť bruško, potom už nedosýpajte. Ak sa vám bude zdať hlava z päty malá, dosypte ryže viac. Takisto nezabudnite vytvarovať chvostík ešte skôr, než ponožku previažete. Spravíte ho aj tak, ale viac sa s ním narobíte.

Video:

zdroj: babskeveci.sk (Monika), handimania.com

0
Komentovať (0)