Viete, ako dnes vyzerá dcéra slávneho herca Jeana-Claudea Van Damma? Po svojom otcovi zdedila oveľa viac než len krásu!


Pekný vzhľad, očarujúci úsmev a samozrejme slávne meno. Táto žena je športovkyňa a veľmi úspešná. Niet divu, veď sa jedná o dcéru známeho herca Van Damma. Volá sa Bianca a napriek svojmu nízkemu veku už zožala veľký úspech, a to nie len v športe, ale aj vo filme a jej otec je na ňu patrične hrdí.

maactioncinema.com

It's that "I think I farted face" #itsabouttime #desert #photography #modeling ?: @groomedupmedia

A post shared by Bianca Brigitte Vandamme? (@iambbgun) on

Zdedila krásu, a aj lásku k športu. Aj keď vyzerá ako nežná žena, opak je pravdou. Pozrite sa, čo všetko dokáže.

Jej láska k športu a konkrétne k bojovým umeniam pochádza už z detstva a rozhodla sa ísť v otcových šľapajách. Dokonca občas spolupracujú na jednom pľaci.

Bianca chce ukázať ženám, že aj oni môžu robiť bojové umenie. Toto nie je výslovne „práca“ pre muža. Inšpirovali sme vás?

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), brightside.me


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));