Viete, čo o vašej osobnosti prezrádza krvná skupina? Vedci prišli na zaujímavú teóriu

Foto: unsplash

Popis osobnosti závisí od mnohých vecí. Či už vezmete do úvahy povahu vašich rodičov, s akými ľuďmi sa stretávate, ale aj váš vek, kedy sa povaha skutočne mení. 

Zdá sa však, že podľa vedcov ovplyvňuje našu osobnosť aj krvná skupina. Ako uvádza portál Brightside, japonskí vedci vytvorili teóriu, prostredníctvom ktorej sa dá určite osobnosť z toho, akú máte krvnú skupinu. Pracujú dokonca s tým, že sa dá podľa toho určiť zamestnanie, aké by ste mali získať alebo smer, akým by ste sa mali uberať. Čo si myslíte, sedí to na vás?

Foto: pixabay

0

Ľudia s krvnou skupinou 0 sú sebavedomí, odhodlaní a majú veľkú výdrž. Vždy sa pozerajú na tú lepšiu stránku a vždy sa na nich môžete spoľahnúť, pretože majú veľký pocit zodpovednosti. Aj keď s ostatnými vychádzajú veľmi dobre, radšej trávia čas sami. Zvyčajne voči ostatným prejavujú ľahostajnosť a zameriavajú sa hlavne sami na seba. Sú to typickí workoholici a pracujú do vyčerpania.

A

Táto krvná skupina je opísaná ako introvertná, rozumná, zdržanlivá a čestná. Ich túžba byť presný niekedy hraničí až s perfekcionizmom. Ak niečo nejde podľa ich plánov, je to pre nich dôvod na stres. Je úplne bežné, že sú príliš precitlivení a so stresom sa vyrovnávajú veľmi zle, preto by sa mali venovať koníčkom, ktoré v nich vyvolávajú pocit pokoja ako napríklad joga či maľovanie. Sú tiež veľmi dôverčiví, láskaví a jemní.

Foto: pixabay

B

Ľudia s touto krvnou skupinou sú kreatívni, zvedaví a aktívni. Aj keď sú často označovaní za sebcov, sú veľmi starostliví. Majú tiež silné individualistické vlastnosti a nesnažia sa splniť očakávania druhých ľudí, nájdu si vlastnú cestu a držia sa svojich zásad a pravidiel. Nesnažia sa splniť očakávania druhých ľudí, nájdu si vlastnú cestu a držia sa svojich zásad. Robia rozhodnutia rýchlo a akonáhle niečo nastavia, stanú sa nezastaviteľnými.

Foto: maxpixel

AB

Pokiaľ máte zmiešanú krvnú skupinu, tak aj vaša povaha je ťažko definovateľná. Môžete byť zároveň introvert aj extrovert, zaujímať sa o umenie, ale aj o vedu. Sú ambiciózni, premýšľaví a majú radi pokojné prostredie. Zároveň sú však nepredvídateľní, pretože sa ich osobnosť mení na základe ich emócií. Niekedy ich preto označujú aj za ľudí, ktorí majú dve tváre. Nielen ich povaha je jedinečná. Ľudí s touto krvnou skupinou je na svete najmenej.

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: