Priateľstvo s Vodnármi je výsada pre vyvolených! Máte nejakého vo svojom okolí? Toto by ste o nich mali vedieť

Monizz Charakteristika znamení

Vodnár je považovaný za jedno z najmenej komplikovaných a zároveň najsvojskejších znamení zverokruhu. Hovorí sa, že vodnári majú priateľov na celej zemeguli, a predsa o nich stále veľa nevieme. Ak ste sa narodili niekedy medzi druhou polovicou januára a prvou polovicou februára, rozhodne sa v tomto článku dozviete niečo nové.

pixabay.com

Vodnári sa vo všeobecnosti zaujímajú o to, aby bol svet krajším a lepším miestom pre život. Svojím spôsobom sú naozaj jedineční, a tak nezapadajú medzi bežných ľudí. Niektorí ich nazývajú rojkami, iní zasa hovoria o nenapraviteľných idealistoch. Tak či onak, vodnári majú svoje predstavy o svete a v jednom sa zhodujú všetci – že je veľmi pekný!

Mimoriadne šikovní ľudia

Vodnári sú intelektuáli so srdcom na správnom mieste. Radi sa oddávajú siahodlhým rozhovorom, filozofujú, ale aj riešia. Túžia stále viac vedieť a poznať, no ešte viac túžia po láske a naplnení. Sú spoločenskí, preto aj napriek ich introvertným povahám sa s nimi nikto nenudí. Pre nich je jediným problémom, keď si v spoločnosti nemajú s kým a o čom pokecať.

wikipedia.org

Jednou z podstatných čŕt vodnárov je aj to, že majú radi dobrodružstvo. Niektorí uprednostňujú skutočnú akciu, niektorí zasa výlety, zážitky či príjemné posedenia, ale zhodujú sa v tom, že nečinnosť je zabijak ich vnímavosti. Niektorí rozprávajú veľa, iní menej, no všetci radi počúvajú a v istom zmysle sú tak trochu zvedaví – ibaže klebety väčšinou neroznášajú ďalej. Vodnári sa len málokedy púšťajú do rozhovorov o témach, o ktorých vedia málo. Ich brzdou je vedomie, že môžu ukázať svetu svoju nevedomosť. A to je príliš veľké sústo!

wikipedia.org

I keď v predstavách sú rojkovia a idealisti, v reálnom živote sú pomerne praktickí, v kariére chladní a silne individualistickí. Nemajú radi, ak im chce niekto pomôcť, radšej všetko dosiahnu vlastnými silami a schopnosťami. Preto pomocnú ruku vodnárovi nikdy neponúkajte. Najskôr ju odmietne, prípadne vás taktne pošle do čerta.

wikipedia.org

Rodení vodcovia

Vodnári sa delia na dve skupiny – kreatívnych umelecky zdatných ľudí a potom vodcov. V princípe sú však oba druhy rodenými riaditeľmi, ktorí robia svoje vlastné rozhodnutia, veria vlastnému úsudku a častokrát konajú aj v rozpore s verejnou mienkou. Rebelujú tak, aby to nikomu ako rebelantstvo nepripadalo, no radi dávajú na známosť svoje názory, o ktorých sú presvedčení, že sú správne. Sú z nich dobrí vynálezcovia a technici.

wikipedia.org

Napriek tomu, že toto všetko nemusí pôsobiť najpozitívnejším dojmom, vodnári sú verní a láskaví ľudia. Spoločnosť si vyberajú, ale svojich najbližších zahrnú láskou a verným priateľstvom. V rodine a partnerských vzťahoch sú stáli a len málokedy zrádzajú. Majú prirodzene vrodenú vlastnosť všetkým svojim milým vyhovieť.

wikipedia.org

Neboja sa povedať, čo si myslia a takisto bývajú neradi závislí na druhých. Spoliehajú sa na seba a neraz potrebujú chvíle pokoja a samoty, aby si mohli premyslieť, čo všetko v živote chcú. Triedia si myšlienky a zhromažďujú ich do pomyselných zásuviek v hlave. Po takýchto nárazových meditáciách však zo svojich tichých kutíc vychádzajú ako vyrovnaní ľudia ochotní a schopní priznať aj to, že urobili chyby.

Pozri aj: TEST: Čo vidíte ako prvé na tomto obrázku? Ak je to labuť, mali by ste vedieť, že vás čaká…

zdroj: (M), takprosto.cc

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: