Vojvodkyňa Kate opäť ukázala rastúce bruško a verejnosť si všimla túto jednu vec! Problémy s nevoľnosťou jej však nebránili v podpore malých školákov

Lucia Mužlová Ešte viac

Aj vojvodkyňa Kate je len obyčajná žena. Napriek tomu, že jej tehotenstvo je problematické, zúčastňuje sa verejných a charitatívnych podujatí. Kate má už 35 rokov a čaká tretie bábätko. Problémom sú ranné nevoľnosti, ktoré sú u nej o niečo horšie ako normálne. Tentokrát jej to však nebránilo v tom, aby sa vybrala podporiť detičky.

„Ako matka, ktorá taktiež chodí so svojím synom do školy viem, že za jeho výchovou stojí mnoho faktorov a škola je jedným z nich. Či už sme absolventi, učitelia alebo rodičia, mali by sme držať spolu,“ povedala Kate.

„Snažíme sa spolupracovať s odborníkmi, hľadáme jednoduchý prístup k informáciám a praktickým nástrojom, ktoré by podporovali učiteľov aj rodičov. Každé dieťa si zaslúži šancu naplniť svoj potenciál.“

Svojich vážených hostí privítala aj v Kensingtonskom paláci. Prišli rôzni pracovníci z oblasti charity, odborníci, ale aj rodičia s deťmi. Kate si obliekla čierne slávnostné šaty s čipkou, v ktorých vyzerala úžasne. Tehotenstvo jej naozaj pristane.

Možno vám šaty budú povedomé. Áno, obliekla si ich aj pred pár rokmi, keď bola tehotná so svojim druhým bábätkom, dcérkou Charlotte.

Kate je pomerne známa tým, že bojuje za práva detí. V tomto si je dosť podobná aj s princeznou sŕdc, Lady Dianou. Obe majú v sebe niečo veľmi ľudské a ľuďom sympatické. Žeby to bolo práve preto, že pochádzajú z ľudu?

Pozri aj: 12 princípov kráľovskej výchovy, ktoré by mali brať na vedomie všetci rodičia! Najviac ma šokovalo, že kráľovské deti nemusia…

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

0
Komentovať (0)