Vrchol neľudskosti a krutosti. Tomuto psíkovi niekto zalepil ústa páskou a zviazal labky

Lucia Mužlová Ešte viac

Aj tento príbeh, ktorý vám dnes prinesieme, nasvedčuje tomu, že človek je to najkrutejšie stvorenie na svete. Žiadne iné zviera na svete, aj keby malo takú možnosť, by sa takto hnusne k inému živočíchovi nezachovalo. Ale poďme poporiadku. Mala to byť obyčajná cesta inštalatéra Carlosa Carillu do práce, ktorá sa od iných nelíšila. V tom si však jeho kolega všimol v priekope niečo zvláštne. Zbadal akési divné zviera, ktoré sa trochu ponášalo na psa, no z diaľky to nevedeli správne identifikovať. Zastavili preto auto a išli sa pozrieť z blízka. To, čo uvideli ich doslova šokovalo.

“Najprv sme nevedeli, že to bol pes,” povedal Carillo pochádzajúci z amerického štátu Texas. “Keď sme k nemu prišli, obrátili sme ho a uvideli sme tú hrôzu”.

Psík mal kruto prelepené ústa lepiacou páskou a labky viazané hadičkou. Bolo zjavné, že ten, čo mu to urobil chcel, aby psík umrel. Carillo a jeho kolega okamžite psíkovi odstránili jeho putá. “Vyzeral byť v poriadku. Bol veľmi priateľský a tešil sa, že sme mu pomohli”. 

Carlos a kolega okamžite zobrali psíka k veterinárovi, kde sa ukázalo, že je v dobrom zdravotnom stave, aj keď ho bolo treba odčerviť. “Mal veľmi šťastnú tvár. Vedel, že je zachránený. Je to také zlatíčko.”

Inštalatér Carlos bol spolu s kolegom na ceste do práce, keď videli niečo nezvyčajné.

Carlos Carrillo

Nevedeli sme, čo to je. Keď sme prišli k nemu a obrátili ho, zistili sme, že je to psík.

Carlos Carrillo

Úbohé zviera malo prelepené ústa lepiacou páskou a labky zviazané hadičkou. Bolo jasné, že ten, kto to urobil chcel, aby psík umrel.

Carlos Carrillo

Okamžite ho previezli k veterinárovi, kde sa o neho postarali. Na psíkovi je hneď vidieť aký je šťastný. “Je to také zlatíčko”, povedal Carlos.

Carlos Carrillo/Morgan Gunn

Páchateľa, ktorý takýto bezcitný čin vykonal, polícia zatiaľ nenašla. Jediné, čo teraz psík potrebuje, je nájsť nový domov, kde mu budú noví majitelia prejavovať lásku, aby rýchlo zabudol na traumu, ktorú mu predchádzajúci sadistický majiteľ spôsobil.

zdroj: babskeveci.sk thedodo.com, boredpanda.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: