Všetci sa mi smiali, keď som v aute nechávala počas zimy ponožku. Keď zistili, prečo to robím, začali to robiť tiež


Máte aj vy problém so zahmlievaním okien zvnútra počas zimy? S týmto trikom sa vám to viac nestane a tento problém vyriešite raz a navždy. Ráno všetci povinne škrabkáme sklá, no čo so zahmleným čelným sklom? Vždy musíme čakať, kým nám to vyfúka kúrenie alebo si vystačíme s handrou, po ktorej máme samé šmuhy.

Ako na to?

Postačí vám jedna jediná ponožka, ktorú naplníte podstielkou pre mačky, a teda silikagélom. Podstielku zakúpite v každom zverimexe a výsledok naozaj stojí za to. Ponožka vstrebe všetku vlhkosť a vaše okná sa viac nebudú rosiť.

Pozrite sa ako na to:

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), youtube.com

 

Viac skvelých návodov nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));