Všetky ženy by mali zbystrieť pozornosť: Hviezdy hovoria o tom, v ktorých znameniach zverokruhu sa rodia najkrajšie ženy. Patríte k nim?

Monizz Charakteristika znamení

Krása je veľmi delikátna a subjektívna záležitosť. Nikto nemôže klamať, ak povie, že každý človek je svojim spôsobom krásny. Všetci vieme, že nie je krása ako krása a niekomu hviezdy pridelili viac fyzických plusov, inému viac tých duchovných. Pozrime sa však, čo na krásu jednotlivých znamení hovoria samotné hviezdy.

pexels.com

Baran

Ženy narodené v znamení barana na seba bezpochyby dokážu pritiahnuť pozornosť. A to nielen krásou, ale aj tým, že zvýraznia svoje prirodzené vyžarovanie. Svetlé oblečenie, šarmantné vystupovanie či delikátne správanie, sebavedomie a zmysel pre humor – toto všetko sú atribúty, ktorými žena narodená v znamení barana dokáže očariť aj v prípade, že jej nebola nadelená priam nebeská krása. Spravidla sú to teda očarujúce bytosti, ktoré však viac zaujmú celkovou osobnosťou ako nevídanou fyzickou krásou.

pexels.com

Býk

Ženy narodené v tomto znamení takisto priťahujú pozornosť, no viac než krásou ju priťahujú svojim správaním a charizmou. Môžu byť prirodzene pekné, ale nikdy nebudú vynikať nad niektoré iné znamenia. Sú atraktívne a šarmantné, a ak svoju prirodzenú krásu podporia jemným mejkapom, oblečením a vyberaným správaním, dokážu očariť naozaj široké spektrum mužského aj ženského publika.

pexels.com

Blíženci

Ženy narodené v tomto znamení sú veľmi mnohostranné. To ich predurčuje k tomu, že rovnako tak sa môžu rodiť ako krásne bytosti s nestálou povahou, ktorá spôsobí, že ich krásu ďaleko zatieni, a tak nezapôsobia na nikoho. Tieto tajomné ženy to majú v živote náročné. Ani krása im nepritiahne muža, ktorý by o ne stál, ak majú nepokoj v duši a dve tváre.

pexels.com

Rak

Račiče sú od prírody krásne ženy. Majú to šťastie, že hviezdy im nepridelili len fyzickú krásu, ale aj tú vnútornú. Ľudia ich obdivujú a netúžia sa s nimi lúčiť. V ich spoločnosti sa väčšinou každý cíti príjemne, a to nielen preto, že sa môže pozerať na krásny objekt. Pozor však na ne. Medzi väčšinou takýchto skvostných bytostí sa nájde časť, ktoré sú presný opak. Očaria síce krásou, ale vnútorne sú skazené a nikdy im nebude dopriate byť skutočne šťastné.

pexels.com

Lev

Levice sú kráľovné, no od dokonalej krásy majú ďaleko. Sú šarmantné a charizmatické, ale len málokedy medzi nimi možno nájsť jedinca s naozaj krásnou tvárou. Sú to dámy, ktoré svoje prednosti prezentujú prostredníctvom svojej múdrosti a nie krásy bábiky s plnými perami.

pexels.com

Panna

Znamenie, v ktorom sa narodilo snáď najviac módnych tvorcov, je panna. Vedia veľa o estetickej kráse, rozumejú jej, cítia ju, no samé nie sú dokonalým kvetom. Napriek tomu sa k nemu vedia pekne priblížiť a to práve tým spôsobom, že sa vedia upraviť a urobiť zo seba nadpozemsky príťažlivé bytosti. Panny však nad inými ženami vynikajú fyzickou krásou len zriedka.

pexels.com

Váhy

Bohyne s jemnou tvárou, to sú ženy narodené v znamení váh. Hviezdy im do vienka venujú vždy niečo špeciálne, čím očaria svoje okolie. Väčšinou ide o jemné bytosti, prirodzene krásne a očarujúce už na prvý pohľad. Patria medzi najkrajšie znamenia v ženskej podobe!

pexels.com

Škorpión

Tak, ako majú ostrý jazyk, tak majú ostré aj lakte a fyzickou krásou sa nepotrebujú prezentovať. Ani sa až tak veľmi nemôžu, pretože ženy narodené v tomto znamení prirodzene pekné nie sú. Sú milé, dokážu sa upraviť a obliecť, no pri troche jemnocitu si nemôžu dovoliť vyjsť na ulicu bez menších úprav. Pozor, to im však nijako neuberá na ich vnútorných kvalitách, ktoré sú nespravodlivo zaznávaní v súvislosti s inými negatívami tohto znamenia.

pexels.com

Strelec

Zástupkyne tohto znamenia sú spravidla veľmi charizmatické. Nezáleží im na tom, ako vyzerajú, pretože v živote ctia iné zásady a iné hodnoty. Napriek tomu sa medzi nimi nájdu také, ktoré svojou krásou zatienia aj tie najväčšie krásavice, ale aj také, ktoré sa fyzickou krásou vôbec nevyznačujú.

pexels.com

Kozorožec

Ženy v tomto znamení sa krásou častou líšia, no krajšie aj menej pekné, všetky majú niečo, čo iným znamenia chýba – originalitu. Majú štýl, vedia sa obliekať, upraviť a vždy ozvláštniť svoj zovňajšok niečím nevídaným, alebo prinajmenšom zaujímavým. Rodia sa prirodzene pekné, no svoju krásu musia zväčša trochu podčiarkovať. To však pre ne nie je žiaden problém, pretože s nápaditosťou majú teda naozaj najmenšie ťažkosti.

pexels.com

Vodnár

Atraktívne, optimistické, usmievavé, to sú ženy narodené v znamení vodnára. Oplývajú fyzickou krásou aj duševnými hodnotami, preto sa v ich spoločnosti necítia dobre len muži, ale aj ženy. Pozor, toto znamenie však vie zo svojich predností veľmi dobre ťažiť. Vodnárky sa preto zdajú často namyslené a pyšné. Nuž, žiaľ, nie je to ďaleko od pravdy.

pexels.com

Ryby

Ryby sú jedným z najzáhadnejších znamení a inak to nie je ani v prípade krásy ženského pohlavia. Rodia sa tak krásne, ako aj menej pohľadné, čo však na nich priťahuje viac, ako ich zovňajšok, je ich vnútorné vyžarovanie. Sú záhadné a vášnivé, muži ich milujú a oni sa svoju emocionalitu neboja znásobovať.

Pozri aj: Psychologický TEST: Vidíte na obrázku dve tváre? Vaša odpoveď odhalí či trpíte psychickou poruchou

zdroj: babskeveci.sk

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: