Všetkým je na smiech! Tehotná Dominika Cibulková urobila krok vedľa, keď uverejnila túto fotografiu

Foto: TASR - Michal Svítok

Dominika Cibulková patrí k jedným z mnohých známych Sloveniek, ktoré oznámili tehotenstvo tento rok. Napriek tomu, že v súčasnosti sa tehotné ženy skôr obávajú toho, ako bude prebiehať celý pôrod v súvislosti s koronavírusom, mnohé známe ženy sa snažia svojim fanúšikom ukázať, aby neklesali na duchu.

Robia to hlavne prostredníctvom sociálnych sietí, kedy sa snažia šíriť povedomie, ale zároveň aj upozorniť na to, že panika nie je celkom na mieste a je fajn, keď sme pokojní a doma.

Výnimku netvorí ani jedna z našich najznámejších tenistiek, Dominika Cibulková, ktorá tento rok na svete privíta svoje prvé dieťa, chlapca. Na svojom Instagrame sa často chváli tým, ako trávi čas doma a ukazuje svojim fanúšikom niečo zo svojho súkromia.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Kritika aj smiech

Preto nemá problém so zverejnením toho, ako vyzerá izba pre jej syna a taktiež aj to, ako trávi čas v izolácii. Najnovšie však zverejnila fotografiu, o ktorej sa začalo vo veľkom diskutovať. Mnohí ľudia si z tej fotky začali uťahovať a na internete sa objavila aj fotografia, kde ju dokonca prirovnávajú k žene z rómskej osady. Okrem veľkej kritiky si tak Dominika vyslúžila aj rad vtipov a memes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Môže tehotná žena vyzerať sexy?

Na druhej strane sa našli aj ľudia, ktorí vo veľkom komentovali to či je vhodné, aby sa budúca matka takto prezentovala. V každom prípade si Dominika vypla komentáre pod zverejnenou fotografiou, no celkovo má viac než 24-tisíc lajkov. Je jasné, že je každého osobná vec to, ako vystupuje na sociálnych sieťach a mnohé budúce mamičky sa nechajú odfotografovať tak, aby nepôsobili len nežne, no zároveň aj sexy.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mum-to-be Party (@mumtobeparty),

Jedna zo svetovo najznámejších fotografií takéhoto formátu patrí jednoznačne speváčke Beyoncé. Tá bola označovaná za jednu z najzdieľanejších fotografií na sociálnych sieťach. Čo si myslíte vy? Je to podľa vás vhodné?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: