Všimol si to každý. Kate zverejnila fotku malej Charlotte, kde vyzerá presne ako princezná Diana

Foto: TASR/AP

Čo sa týka kráľovských detí, veľmi často sú sledované a obdivované ešte viac ako ich slávni rodičia. Ľudia na celom svete sa hádajú, na koho sa dieťa podobá a zároveň sa objavuje množstvo článkov, kde sa snažia samotní novinári odhadnúť ich povahu.

Najnovšie si však fanúšikovia a obdivovatelia kráľovskej rodiny všimli naozaj neuveriteľnú podobu medzi princeznou Charlotte, dcérou princa Williama a vojvodkyne Kate, a jej zosnulou starou mamou, princeznou Dianou. Informoval o tom portál Insider. Jediná sestra 6-ročného princa Georga a 2-ročného princa Louisa sa objavila na fotografii spolu s Williamom pri príležitosti jeho narodenín.

Foto: TASR/AP

Podoba je nezameniteľná

William oslavoval svoje 38. narodeniny priamo na Deň otcov a na Instagrame pri tejto príležitosti zverejnili hneď niekoľko fotografií, ktoré zhotovila Kate. Najprv zverejnili fotku, ktorá bola spravená v areáli ich rodinného domu v Norfolku na hojdačke. Charlotte sa na nej nápadne podobá na princeznú Dianu, ktorá tragicky zahynula.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený British Royal Family (@familia_real_britanica23),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lady Diana Frances Spencer (@dianafrancespencer),

Vidíte to aj vy?

Vidieť to hlavne na Dianiných fotografiách z mladosti, špeciálne na jednej, kde má osem rokov a bola zhotovená v roku 1969. Diana je tam taktiež na záhrade a fanúšikovia si hneď všimli, že majú podobné nosy, vlasy či rovnako drzý úsmev. Nie je to prvýkrát, čo päťročnú Charlotte porovnávajú s princeznou Dianou. Na mnohých fotografiách, ktoré kráľovský pár zverejnil, si fanúšikovia všimli nezameniteľné črty, ktoré jednoznačne patria princeznej Diane.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Phäe (@phae_taza),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal),

A čo si myslíte vy? Je tam nejaká podoba?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: