Vstup do Zoo, kúpanie aj zábavný park ZADARMO. Všetky deti dnes majú za vysvedčenie tieto výhody

Foto: archív TASR

Koniec školského roku pre deti neznamená len to, že si na dva mesiace poriadne oddýchnu. Ak sa dobre učili, môžu za svoje dobré vysvedčenie utŕžiť aj nejakú odmenu. Tak čo keby ste posledný deň školy strávili na nejakom výlete a ešte na ňom aj ušetrili?

Vysvedčenie je pre mnohé deti strašiakom, hoci sa častejšie nemusia vôbec ničoho báť. Rodičia im potom kupujú niečo za odmenu. Ale ak by ste chceli využiť dobré vysvedčenie aj inak, je jasné, že na koniec školského roka máte naozaj neuveriteľne veľa možností. Je len na vás, ktorú si nakoniec vyberiete.

Meander Park Oravice

Za dobré vysvedčenie sa môžete zadarmo okúpať aj v termálnej vode, ktorú nájdete práve v Oraviciach. Nielen, že sa poriadne dobre okúpete, uvidíte aj nádhernú prírodu a krásu Západných Tatier. Či už sa budete chcieť s deťmi zabávať, alebo len relaxovať, je to iba na vás.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzka Šmelko (@zuzkasmelko),

Za dobré vysvedčenie do zoologických záhrad

Bojnice, Bratislava aj Košice ponúkajú všetkým žiakom, ktorí sa počas roka dobre učili, vstup do zoologickej záhrady zadarmo. Stačí, keď sa hneď pri vstupe preukážete vysvedčením a môžete ísť. Snaha počas celého roka sa naozaj vyplatí, pretože len vďaka tomu môžete vidieť úžasné množstvo zvieratiek, ktoré len tak niekde nenájdete. Vlky, tigre alebo medvede, je to len na vás, kam sa môžete v tento deň vybrať.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Maťky Vanilka Javorská (@matkyvanilka),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ZOO Bratislava (@zoobratislava),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Národná zoo Bojnice (@zoobojnice),

Ľubovniansky hrad

Ľubovniansky hrad taktiež odmení celoročnú snahu žiakov a ponúka s vysvedčením vstup zadarmo nielen do hradu, ale aj do skanzenu. Môžete sa tešiť na originálne výstavy, ale aj na vystúpenia sokoliarov. Nudiť sa určite nebudete.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ľubovniansky hrad (@hradlubovna.sk),

Tatrapolis

Zadarmo sa môžete ísť zabaviť aj do originálneho zábavného parku Tatrapolis, kde sa nebudú nudiť ani deti, ani rodičia. Opäť stačí, keď sa preukážete vysvedčením, a to najlepšie, na známkach, ktoré tam sú, vôbec nezáleží.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený TATRAPOLIS OSTROV FANTÁZIE (@tatrapolis),

Banícke múzeum

Do Baníckeho múzea v Rožňave sa dostanete taktiež len s vysvedčením, bez ohľadu na známky. Opäť môžete vidieť niečo nové a niečo nové sa aj naučiť.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený RožňavaPlus (@roznavaplus),

Mnohé mestá ponúkajú za vysvedčenie zmrzlinu alebo koláč zadarmo, stačí len chodiť s otvorenými očami a sledovať či si náhodou deti vďaka svojej snahe nemôžu aj na niečom dobrom pochutiť. Taktiež sú zadarmo aj mnohé múzeá a atrakcie. Ak však vysvedčenie vašich detí nedopadlo podľa predstáv, nezúfajte. Známky predsa nie sú všetko a aj tak si môžete tento deň užiť spolu.

Ak by ste si chceli bližšie vyhľadať program zadarmo vo svojom mieste, využite túto stránku.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: