Vyhráte s ním lotériu! 3 znamenia zverokruhu, ktoré sa o svoje partnerky starajú ako o kráľovné

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: unsplash

Existuje ženy, ktorá by nechcela, aby sa ku nej chlap správal ako ku kráľovnej? Asi ťažko, všakže. To nevyhnutne znamená aj to, že si takého chlapa musíte zaslúžiť. Alebo len stačí, keď máte šťastie?

Portál Elite Daily zverejnil tri znamenia zverokruhu, ktoré sa ku svojej partnerke správajú ako ku kráľovnej. Chcete vedieť či je medzi nimi aj znamenie vášho partnera? Podľa portálu sú to znamenia lev, váhy a býk.

Foto: pixabay

Lev je niečo extra

Kráľ džungle, prirodzene nadradený a extravagantný. Máva sklony k veľkým oslavám a užíva si spoločnosť a od svojej partnerky očakáva, že sa toho bude účastniť s ním. Neštíti sa obdarovať svoju priateľku len tak, bez väčšieho dôvodu a venuje žene pozornosť, ktorú potrebuje. Nehanbí sa vyjadriť jej lásku a je veľmi lojálny. Miluje pozornosť, a preto ju chce dať aj svojej priateľke.

Foto: pixabay

Váhy sú veľmi nežné

Ak chcete partnera, ktorý vám bude plniť sny, jednoznačne je dobrou voľbou práve znamenie váh. Pre muža v znamení váh je jeho partnerka kráľovnou a nikto nie je lepší, než ona. Podľa neho si zaslúži len to najlepšie a najkrajšie a práve preto vás bude rozmaznávať, ako len bude vedieť. Dobrým jedlom, masážou, drobnými radosťami, všetkým, len aby ste vedeli, že ste úžasná. Dobrá predstava, no nie?

Foto: pixabay

Býk chce pre svoju partnerku to najlepšie

Praktickosť a spoľahlivosť. Aj tým by sa dal definovať muž v znamení býka. Veľmi radi trávia so svojou partnerkou čas a potrebujú cítiť oporu, ktorú vám však aj budú dávať. Je romantický, láskavý a citlivý, preto chce, aby sa jeho partnerka presne takto cítila. Pri ňom sa však zaručene budete cítiť milovaná a oslavovaná viac, než čokoľvek iné. Pripravte sa na romantické večere a milé pozornosti.

6
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: