Vyzerá neuveriteľne. Aneta Parišková po 2 mesiacoch zverejnila fotografiu a fanúšikovia sú nadšení

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (aneta_pariskova_official)

Obľúbená moderátorka Aneta Parišková sa svojim fanúšikom na sociálnych sieťach neozvala už dva mesiace. Teraz však zverejnila krásnu fotografiu s posolstvom, do ktorého sa zapojili slovenské ženy.

Aneta Parišková len pred niekoľkými mesiacmi oznámila, že má rakovinu. Odvtedy sa s ľuďmi delila o priebeh choroby, ale aj o jej trápenia. Stala sa inšpiráciou pre mnohé ženy, ktoré si prechádzajú niečím podobným, keď zverejnila, ako jej manžel oholil hlavu či oznámila svoj návrat do práce. Teraz sa rozhodla podporiť úžasný projekt, spolu s ďalšími známymi ženami.

Krásny projekt

““Ženy ženám” je projekt, do ktorého som sa zapojila s cieľom pomôcť matkám samoživiteľkám, ktoré sa kvôli korone ocitli v ťažkej situácii. Pomôcť môžete prostredníctvom online dražby na portáli aukcie.ludialudom.sk do 28. novembra. Dražiť môžete jednu z limitovanej edície brošní, ktorá je výpoveďou tejto doby. Autorkou brošne je umelkyňa Jana Brisudová.

Je jednou z ambasádoriek

Nie každá žena, jej deti a ich príbeh chcú byť zverejnené, mnohé z nich a takisto ich deti sa stretávajú s posmechom a šikanou, kvôli ich situácii. Preto som sa rozhodla byť jednou z ambasádoriek tohto projektu a podporiť konkrétny príbeh ženy.
Portréty všetkých nás – ambasádoriek a brošňu si môžete prísť pozrieť aj osobne…

Celý finančný výťažok z každej aukcie pôjde na pomoc konkrétnej žene – matke/babičke a jej deťom. Okrem príbehov, ktoré budú podporené prostredníctvom tohto projektu, sa na portáli ĽudiaĽuďom.sk nachádza aj mnoho iných, ktoré môžete podporiť akoukoľvek sumou. Ďakujeme.”

Fanúšikovia obľúbenej moderátorky veľmi ocenili projekt, ktorého sa zúčastnila a zároveň jej posielajú veľa síl a aj veľa zdravia. Do projektu sa napríklad zapojili aj Veronika Cifrová- Ostrihoňová, Monika Hilmerová alebo Mária Čírová.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: