Vzala ihlu, niť a korále. To, čo z toho vzniklo, nám vyrazilo dych


Kvetinové vzory sú nadčasovým motívom i nekončiacou inšpiráciou pri vytváraní ručne zdobených šiat, ktoré priam vyrážajú dych. Korále či flitre v obrovskom množstve, nekonečné hodiny práce a značná dávka trpezlivosti a zručnosti – to všetko spolu vytvára úchvatné vzory krásnych šiat. Prinášame vám inšpiratívne príklady tých najkrajších rób, ktoré boli podnetom k vytvoreniu ručne šitých vzorov aj u dámy vo videu.

krajcirka 1
takprosto.cc

Kvetinový vzor je motívom, ktorý inšpiruje módnych návrhárov už od nepamäti. Stačí trocha šikovnosti, skúsenosť s ihlou a niťou a odev ako z rozprávky si môžete vytvoriť aj vy. Ak si predsa len netrúfate na tento druh ručnej práce, pokochajte sa tými najzaujímavejšími šatami, ktoré by chcela vlastniť asi každá z nás. Ľahké materiály, krásne farby, ligotavé kamene, ozdoby a vzory vypracované do najmenšieho detailu – tieto róby si na prvý pohľad zamilujete.

V takýchto šatách by sa každá žena cítila ako lesná víla. Telo posiate kvetinami, zahalené v ľahučkej látke priam vytvára rozprávkovú atmosféru.

krajcirka 2
takprosto.cc

Jednoduché svadobné šaty, ktoré sú protikladom robustných bielych šiat na ktoré sme zvyknuté, nám doslova vyrážajú dych. Ženské, jemné a zároveň rafinované, zvýrazňujúce krehkosť a prirodzenú krásu ženy.

krajcirka 3
takprosto.cc

Ľahučké, svieže a letné, no zároveň slávnostné a očarujúce.

krajcirka 4
takprosto.cc

Elegantné šaty, v ktorých je každá žena doslova neprehliadnuteľná.

krajcirka 5
takprosto.cc

Jednoduchý strih zdobený množstvom malých ozdôb, ktoré vytvárajú celkový dojem. Jemné a krehké ako lúka posiata kvetmi. Presne tak pôsobia tieto očarujúce šaty.

krajcirka 6
takprosto.cc

Prekvapivé a netradičné zdobenie na zadnej strane. Šaty pôsobia rafinovane a zvodne, no zároveň zanechávajú dojem elegancie.

krajcirka 7
takprosto.cc

Vášeň, ženskosť a sebavedomie. Tým všetkým sú tieto šaty nabité.

krajcirka 8
takprosto.cc

Ohromujúci večerný outfit, ktorý aj napriek striedmosti farieb vyzerá skutočne úchvatne.

krajcirka 9
takprosto.cc

Jemné siluety akoby vystrihnuté z obrazov Degasa. Nežné ženské krivky posiate stovkami malých kamienkov sú pastvou pre oči.

krajcirka 10
takprosto.cc

Neskutočná nádhera! Takáto róba je už hotovým umeleckým dielom.

krajcirka 11
takprosto.cc

Trochu odvážne, no stále vznešené šaty sa na lesnom plátne nádherne vynímajú.

krajcirka 12
takprosto.cc

Ak preferujete farebnosť, tieto šaty si určite zamilujete.

krajcirka 13
takprosto.cc

Róba, ktorá ženu premení na jemný a čarokrásny kvet. Chceli by ste mať tento úchvatný kus tiež v šatníku?

krajcirka 14
takprosto.cc

Exkluzívny odev pre tie najodvážnejšie. Fantázia módnych návrhárov nemá hraníc.

krajcirka 15
takprosto.cc

Malebné a očarujúce príklady, čo poviete? Preneste kúsok kvetinovej lúke aj do vášho šatníka. Tento úchvatný motív nemusí zdobiť len večerné róby. Skúste si ozvláštniť akýkoľvek kus oblečenia drobným vzorom. Golier, rukáv alebo okrasný lem? Možností a inšpiratívnych príkladov je mnoho, výber je len na vás. Žena v nasledujúcom videu vám ukáže, ako si vytvoriť krásny dekoratívny prvok, ktorý zvládne každá z nás. Popustite uzdu fantázie a premeňte akýkoľvek odev na kvetinovú nádheru.

Pozri aj: Osobní tréneri dávajú za túto klasiku ruku do ohňa. Tento cvik mi efektívne spevnil zadok, stehná a ostatné problematické partie

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), takprosto.cc


Komentáre

komentárov