William a Kate smútia, prišli o milovaného člena rodiny. Zverejnili srdcervúcu fotografiu

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: TASR/AP

Princ William a jeho manželka Kate Middleton oznámili smutnú správu. Vo veku 9 rokov zomrel ich drahý psík Lupo.

Čierny kokeršpaniel bol svadobným darom od Kateinho brata Jamesa a bol pravidelnou súčasťou rodinných výletov a fotografií. Ako uvádza portál Metro, pár zverejnil túto informáciu na svojom Instagrame. “Minulý víkend zomrel náš drahý pes Lupo. Bol srdcom našej rodiny posledných deväť rokov a bude nám veľmi chýbať.” Lupo bol vyšľachtený zo psíka, ktorého vlastnuli rodičia Kate Michael a Carol.

Reagoval aj brat

Jej brat James napísal: “Nič vás nikdy nemôže pripraviť na stratu psa. Pre tých, ktorí ho nikdy nemali, môže byť ťažké pochopiť to. Avšak tí, ktorí psa milovali, vedia pravdu: pes nie je len domáce zviera, je členom rodiny, najlepším priateľom, verným spoločníkom, učiteľom a terapeutom. Strata psa je pre väčšinu ľudí vo všetkých ohľadoch porovnateľná so stratou človeka, ktorého milujeme.”

Foto: Profimedia

Krásny dar

Lupo sa objavil na prvej oficiálnej fotografii princa Georga po jeho narodení v roku 2013 a odvtedy sa pravidelne objavoval po boku rodiny. Jeho príchod do rodiny bol údajne načasovaný presne na dobu, kedy princ William odchádzal na Falklandy a Kate bola smutná, že odchádza na šesť týždňov.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: