William a Kate totálne potopili Harryho a Meghan. To, čo urobili nikto nečakal

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: archív TASR

Nedávno mnohých ľudí pobúrilo rozhodnutie princa Harryho a Meghan Markle, ktorí leteli súkromným lietadlom na Ibizu a Nice. Portál Mirror informoval o rozhodnutí princa Williama a jeho manželky Kate, ktoré mohlo byť reakciou na vlnu kritiky.

Verejnosť neustále zúri nad tým, ako Harry a Meghan leteli súkromným lietadlom potom, čo rozprávali o záchrane planéty. Mnohí ľudia ich označujú za pokryteckých. Harry sa nedávno vyjadril, že pri záchrane planéty má „každá voľba, každá stopa a každá akcia význam.“ Okrem toho povedal, že on a jeho manželka plánujú len dve deti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @royalfamilythings,

Princ William sa rozhodol inak

Princ William a vojvodkyňa Kate spolu so svojimi deťmi Georgeom, Charlotte a Louisom teda nedávno leteli do Škótska spoločnosť Flybe. Let ich v prepočte vyšiel približne 80 eur na hlavu. Podľa autora kníh o kráľovskej rodine Phila Dampiera vytvára let súkromným lietadlom až sedemkrát väčšiu uhlíkovú stopu ako let komerčnou spoločnosťou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený This is my kingdom, come. (@duchessofcambridgephotos),

Provokácia?

Mnohé hviezdy ako Elton John alebo Pink si zastávali rozhodnutie Harryho a Meghan a odsudzovali kritiku verejnosti. V každom prípade, Harryho brat William sa rozhodol kritike vyhnúť a zvolil si inú cestu. Špekuluje sa o tom, že sa takto obaja bratia navzájom provokujú.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený alltheroyalsoftheworld👑 (@alltheroyalsoftheworld),

Chcel sa vyhnúť negatívnym reakciám

Keď Harry povedal, že by chcel mať len dve deti a ako dôvod uviedol záchranu planéty, asi bolo jasné, že sa vytvoria klebety o tom, že to bol útok na Williama, ktorý má tri. To isté sa teraz hovorí aj o Williamovi, hoci väčšinou sa ľudia zhodujú v tom, že sa jednoducho chcel vyhnúť rovnakým reakciám na neho aj na svoju rodinu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kate Middleton🌹 (@hrh_duchesscatherinecambridge),

Je pochopiteľné, že ľudia, ktorí majú toľko pozornosti ako Meghan a Harry potrebujú súkromie, ktoré im poskytne len súkromný let. Napriek tomu však rozhodnutie letieť súkromným lietadlom, keď vo veľkom rozprávajú o záchrane planéty a ochrane životného prostredia môžeme považovať za krok vedľa. Čo si o tom myslíte vy?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: