William a Kate zverejnili fotografiu z Veľkej noci. Takéto prekvapenie pripravili deťom počas karantény

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: archív TASR

Veľkú noc trávil každý z nás po svojom, no posolstvo celých sviatkov bolo, aby sme zostali doma a aby sme sa vyhli tomu, čo nám je už roky prirodzené a síce, stretávali sa a navštevovali, ako to už býva zvykom. Napriek zákazu vychádzania si to mnohí ľudia vysvetlili po svojom, je to však už na ich svedomí. 

Mnohí známi ľudia sa snažia vysielať medzi širokou verejnosťou posolstvo o tom, aké je dôležité sa teraz “sociálne dištancovať”. Ako uvádza portál People, výnimkou nie sú ani princ William a jeho manželka Kate. Tí zdieľali v nedeľu nádhernú fotografiu na svojom Instagrame, zo svojho domu Kensingtonského paláca v Londýne spolu s narcismi a mnohými kvetmi, aby zapriali svojim fanúšikom krásnu Veľkú noc.

Zostaňte doma

Naďalej však podporujú zostávanie doma pod hashtagom StayHomeSaveLives, teda zostaň doma, zachrániť životy. William a Kate oslávili Veľkú noc už tradične. Napriek karanténe si pre deti pripravili prekvapenie a poschovávali vajíčka na záhrade. Princ George, princezná Charlotte a princ Louis si užili veľa zábavy a hľadali veľkonočné vajíčka. Malý Louise len o niekoľko dní oslávi svoje druhé narodeniny. V súčasnej dobe sa však všetci piati majú nachádzať v Anmer Hall, približne 110 kilometrov od Londýna, v Norfolku, vo svojom vidieckom dome.

Návšteva cez video

Nedávno William a Kate uskutočnili svoju prvú “kráľovskú návštevu” prostredníctvom videohovoru, keď sa rozprávali so študentami zo školy v severnom Anglicku, kde sa starajú o deti zdravotných pracovníkov a spolu sa s nimi aj učia. William a Kate hovorili aj priamo so zamestnancami Casterton Primary Academy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kensington Palace (@kensingtonroyal),

Sú veľmi vďační

“Úprimne povedané, je úžasné, čo robíte a kde ste v týchto časoch. Pre všetkých rodičov, ktorí sú kľúčovými pracovníkmi v tomto čase, musí byť úľavou vedieť, že ich deti vedú normálny život. Majú bezpečné miesto, aby sa im darilo a taktiež režim,” povedala Kate. William taktiež prezradil, že jeho deti si budú tento rok užívať veľmi veľa veľkonočných jedál. Zároveň však pracovníkom veľmi poďakoval a podľa neho je úžasné, že sa všetko drží v bežnom chode.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kensington Palace (@kensingtonroyal),

Vtipkovali o sladkostiach

“Prosím, odovzdajte odo mňa všetkým zamestnancom a dobrovoľníkom správu, že odvádzajú skvelú prácu,” povedal. Ku koncu hovoru sa personál uisťoval, že zapraje celej rodine krásnu Veľkú noc a princ William ich ubezpečil, že budú oslavovať s veľkým množstvom sladkostí. “Bude sa jesť veľa čokolády, nebojte sa,” povedal, na čo Kate zavtipkovala, že veľa čokolády sa u nich je stále.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: