William a Kate zverejnili video so svojimi deťmi. Keď prišiel na rad Louis, fanúšikovia nemohli uveriť vlastným očiam

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: TASR archív

Fanúšikovia kráľovskej rodiny sú zvyčajne najviac nadšení z každého faktu o tých najmladších členoch. V tomto prípade sú pod drobnohľadom často deti Williama a Kate.

Mnohí ostražito sledovali tehotenstvo vojvodkyne Kate, tipovali mená a nevedeli sa dočkať, kedy zverejnia prvé fotografie ich najmladších potomkov. V najnovšom videu, ktoré zverejnil Kensingtonský palác prostredníctvom Instagramu, však fanúšikovia kráľovských potomkov našli všetko, čo hľadali. Ako informoval portál Daily Mail, všetci sa stretli s 94-ročným vedcom, sirom Davidom Attenboroughom.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal),

Každý položí otázku

Vo videu mu George, Charlotte a aj malý Louis položia jednu otázku. Video nakrútili ich rodičia princ William s manželkou Kate u nich v záhrade. Je to vôbec prvý raz, čo môžeme najmladších členov kráľovskej rodiny aj počuť, no najviac zaujal malý Louis, ktorý má len dva a pol roka a svojou otázkou roztopil srdcia mnohých ľudí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal),

Zaujal malý Louis

Uznávaného vedca sa opýtal, aké zviera má najradšej. Mnohí ľudia si všimli, že malý Louis vymenil jedno písmenko a na miesto slova “animal” povedal “amimal”, čo fanúšikovia považovali za ešte rozkošnejšie. Uznávaný vedec mu odpovedal, že najradšej má asi opice. “Myslím, že najradšej mám opice, pretože sú také zábavné! Môžu všade skákať a nehryzú. Teda, niektoré áno, ale ak si opatrný, neurobia to. Sú vtipné a mám ich veľmi rád. Musíte však pamätať, že opice by nemali byť v dome, pretože to nie je miesto, kde žijú. Žijú v lese.”

Foto: TASR archív

Veľkí fanúšikovia

Na začiatku videa sa najstarší syn Williama a Kate, princ George pýta na to, o ktorom zvierati si myslí, že najbližšie vyhynie. Na to odpovedá, že dúfa, že žiadne nevyhynie, pretože existuje veľa vecí, ktoré je možné urobiť, aby takéto zvieratá ochránili. Charlotte sa zase opýtala na to či má rád pavúky, pretože ona ich rada má. Sir David odpovedal, že pavúky miluje, no ľudia sa ich často boja, pravdepodobne preto, lebo majú osem nôh.

Foto: TASR archív

Najmladší členovia kráľovskej rodiny sa pridali k mnohým známym tváram, napríklad Davidovi Beckhamovi, Billie Eilish či Judi Dench, ktoré tiež podporili sira Davida pri príležitosti uvedenia jeho filmu. Vedec sa pripojil k princovi Williamovi, aby sledoval film, ktorý sa týka jeho 70-ročnej kariéry ako veterána a ochrancu prírody, práve v záhrade v Kensingtonskom paláci. Dodržali od seba potrebnú vzdialenosť a mali aj stoličky so svojimi menami, ktoré si zo žartu vymenili.

Foto: TASR archív

Po projekcii filmu sa so svojím idolom konečne stretli osobne aj deti, ktoré boli zo stretnutia nadšené. Sir David daroval Georgovi zub vyhynutého žraloka, ktorý žil pred 23 miliónmi rokov a ktorý našiel na rodinnej dovolenke na Malte koncom 60. rokov.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: