William a Kate sú na návšteve v susednom Poľsku. Na cesty vzali aj svoje dve rozkošné deti, ktoré takto zabávali zvedavcov už na letisku

Monizz Ešte viac

V pondelok pricestoval princ William s manželkou vojvodkyňou Catherine po prvýkrát do susedného Poľska, aby v mene kráľovnej Alžbety II. upevnil priateľské väzby medzi oboma krajinami. Manželský pár so sebou vzal aj svoje dve deti – princa Georga a princeznú Charlotte. Tie sa hneď po pristátí na varšavskom letisku stali miláčikmi Poliakov.

William s manželkou a deťmi cestovali súkromným lietadlom do Varšavy dorazili v pondelok na obed. Na letisku im rozprestreli červený koberec, no to, čo publikum zaujalo viac, boli kráľovské deti zvedavo vykúkajúce spoza okna lietadla.

Kráľovský zabávač

Po výstupe z lietadla však ešte viac zabával malý princ George, ktorý sa prejavil ako typický nezbedný chlapec, čím si rodina získala značnú časť Poliakov. Malý nástupca totiž už na prvý pohľad presvedčil, že je taký istý nezbedný a zvedavý chlapec, ako je ktorýkoľvek iný v jeho veku aj bez aristokratického titulu. Prvým z výstrelkov malého nezbedníka bolo, že nechcel vystúpiť z lietadla.

Po britských následníkoch trónu sa vo dverách objavila aj nádherná vojvodkyňa Catherine, vždy stopercentne upravená, spolu s malou princeznou Charoltte na rukách. Dievčatko v rozkošných šatočkách sa držalo mamy ako kliešť a očividne jej nebol po chuti dav ľudí skandujúcich  dole.

Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge zahájili svoje európske turné bravúrne, k čomu nepochybne prispeli aj ich potomkovia. Princ George nepustil otcovi ruku, až kým celá rodina nenasadla do auta. Dovtedy si však neodpustil zopár unudených pohľadov, ruku vo vrecku či šibalské špúlenie úst a žmurkanie do objektívov nadšených fotografov.

https://www.instagram.com/p/BWqErWQAbj-/

Ošiaľ v radoch uvítacej delegácie však spôsobila aj malá princezná Charlotte, ktorá sa narozdiel od svojho bračeka nechala pokojne niesť mame na rukách a ako správna dáma spontánne potriasla pravicou aj niekoľkým ľuďom z delegácie.

Manželia William a Kate si v Poľsku užijú dva dni a potom sa spolu s deťmi presunú do Nemecka. Rodičia sa zhodli v tom, že deti s nimi cestu po Európe síce absolvujú, no na verejnosti sa ukážu v prítomnosti rodičov len pri uvítacích či rozlúčkových ceremóniách na letisku. V ostatnom čase všetky recepcie a oficiality absolvujú vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge iba vo dvojici.

V týchto dňoch absolvovala kráľovská rodina stretnutia s poľským prezidentom a jeho manželkou, dnes by mali odcestovať do mesta Gdansk. Okrem iného sa zúčastnili aj na uvítacej párty na počesť kráľovnej Alžbety II. Princ William vo svojom príhovore odovzdal Poliakom srdečné pozdravy z Buckinghamského paláca a vyslovil želanie vracať sa do nádherného Poľska spol s rodinu častejšie.

Pozri aj: To, čo urobila Kate Middleton na kráľovskej recepcii, všetkých šokovalo! Pozrite sa, aké prekvapenie si pre prichystala

zdroj: babskeveci.sk (Monika), dailymail.co.uk

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: