Z alobalu vystrihla kruh a vytvorila z neho nádhernú vianočnú dekoráciu do vašej domácnosti


Vo veľkých, ale aj malých obchodných centrách a v každej druhej reklame v televízii už vyše mesiaca počúvame o Vianociach. Je to každoročný trend už dva mesiace dopredu reklamovať Vianoce.

Tie sú tú za vyše mesiaca a my si ukážeme prvý návod na vianočnú výzdobu. Skoro? To si nemyslíme. Pred sviatkami budete mať plné ruky práce nákupov a upratovania, teraz, keď máte ešte čas, môžete venovať kus svojho času vlastnoručne vyrobeným výzdobám.

 

Viac skvelých návodov nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));