Z tohto budete veľmi prekvapení. 5 znamení zverokruhu, ktoré ľudia považujú za úplne najhoršie

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: pexels

Znamenia zverokruhu sú do veľkej mieri kontroverznou vecou, pretože kým niekto tomu bezvýhradne verí, druhí ľudia to zase zosmiešňujú.

Aj keď na to sú naozaj rôzne názory, nájde sa množstvo portálov, ktoré sa astrológii naplno venujú. Portál Vekkesind spísal tie najmenej obľúbené znamenia zverokruhu. Čo si o tom myslíte vy?

Škorpión

Jedno z najmenej obľúbených znamení zverokruhu je jednoznačne Škorpión. Veľmi často pôsobí nesympaticky, pretože je manipulatívny, chce mať moc a často aj klame. Za svojimi pozitívnymi stránkami, ako je vášeň, zvedavosť a inteligencia sa skrýva aj pomstychtivosť a potreba ovládať. Tiež dokáže často súťažiť a pokiaľ sa mu raz niekto nepáči, väčšinou už u neho skončil.

Foto: pixabay

Blíženci

Blíženci sú veľmi inteligentní, veselí a komunikatívni. Na druhej strane majú dve tváre a niekedy to na ľudí pôsobí, ako keby mali poruchu osobnosti. Kým jeden deň sa k ľuďom správajú, ako keby boli najlepší priatelia, na druhí deň sa na neho nevedia ani pozrieť a nemajú chuť sa s nimi rozprávať. Navyše sú veľmi dobrí herci.

Lev

Lev je podľa portálu veľmi nepopulárne znamenie, a to napriek tomu, že ľudia v znamení Leva sú veľmi často obľúbení v spoločnosti. Súvisí to trochu so stereotypmi, pretože majú potrebu na seba upozorňovať, všetkých ovládať a nútiť do toho, aby robili presne to, čo chcú, aby ste robili.

Foto: pexels

Baran

Baran patrí medzi veľmi výrazné znamenia zverokruhu, no opäť trochu neobľúbené. Má veľmi veľa úžasných vlastností, ako je zmysel pre vášeň a schopnosť dotiahnuť veci do konca. Baran je však aj veľmi sebeckí, nároční, potrebujú pozornosť od druhých ľudí a taktiež nútia všetkých, aby boli veci presne tak, ako chcú oni.

Kozorožci

Pre Kozorožcov je veľmi ťažké byť s niekým spokojný. Takmer nikto im nevyhovuje, so všetkými sú nespokojní a každého pri najmenšom zakopnutí odpíšu zo svojho života. Opäť, majú množstvo úžasných schopností, napríklad pracovitosť či zápal pre vec. Ale práve ich náročnosť na seba a na druhých je niečo, čo ich zaraďuje medzi neobľúbené znamenia.

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: