Za chrbtom vás ohovárajú, no pred vami sa tvária nevinne. 4 znamenia zverokruhu, ktoré zneužívajú vaše dobré srdce

Foto: pxfuel

Nie všetci majú dobré srdce a nie všetci vedia, ako sa majú k ľuďom správať. Pokiaľ ide o to, do akej miery platí to známe „za dobrotu, na žobrotu“, je vám asi jasné, že oveľa viac, než by vám to bolo príjemné. Napriek tomu sa s tým proste musíte zmieriť.

Nie každý vie, že kľúčom ku šťastnému životu je pomáhať druhým ľuďom. Väčšina ľudí v tomto prípade hľadí len na seba a napriek tomu, že je pre nich veľmi dôležité mať sa v živote dobre, asi je vám jasné, že by ste sa mali pre tento raz nastaviť na iný štandard a nebyť len sebeckí. Niekedy to však ľuďom jednoducho nejde. To je aj prípad niektorých znamení, ktoré vám pod nohy pohádžu polená a ešte vás budú aj ohovárať.

Foto: Unsplash

Baran

Baran si vyberá svojich ľudí, ktorých má rád, no to pre neho ešte v podstate vôbec nič neznamená. Je to sebec a robí len to, čo mu v daných momentoch vyhovuje, nerobí to však z neho zlého človeka. Môžete sa na neho spoľahnúť, avšak jednoznačne by ste si mali dať pozor, do akej miery mu budete dôverovať, pokiaľ nastane nejaký stret záujmov. Okrem toho si môžete byť istý, že ak ho raz sklamete, druhý raz vám už šancu určite nedá.

Foto: unsplash

Ryby

Ryba pôsobí maximálne mierumilovne, o tom niet pochýb. Na druhej strane, asi vám je jasné, že za týmto jemným vzhľadom sa skrýva zákernosť zaobalená do pekného papiera. Keďže určite chcete, aby boli okolo vás len ľudia, ktorí sú tu vždy pre vás, Ryby nie sú dobrými priateľmi, pokiaľ ste teda s nimi nezažili už svoje. Sú schopné vás ohovárať a ešte si aj vymýšľať, aby to bolo trochu zaujímavejšie. Je teda len na vás či si vyberiete, že práve s nimi chcete stráviť svoj čas.

Foto: pexels

Rak

Rak je opäť niekto, kto sa navonok tvári veľmi neutrálne. V skutočnosti je schopný poslať dokelu aj svojho najlepšieho priateľa, a to teda naozaj veľmi presne a rýchlo. Keďže mu ide často len o svoje vlastné pohodlie, trochu zábavy v podobe ohovárania či využívania druhých, mu teda nie je cudzia. Opýtajte sa teda sami seba či vám takýto človek v živote reálne chýba. Nemôžeme síce hádzať všetkých do jedného vreca, bude vám však lepšie, keď si od neho oddýchnete. Možno pochopí, že vás potrebuje a bude sa správať lepšie.

Foto: pexels

Panna

Panny sú v niektorých veciach naozaj veľmi zvláštne. Keď príde na to, aby ukázali svoju pravú tvár, naozaj im nemôžete veriť. V prvom rade sa však pozrite aj na seba a na to či vy nedávate Panne dôvod, aby na vás bola protivná a aby vás ohovárala. Panny sú veľmi praktické a len zriedka robia niečo bez toho, aby na to mali vyslovene dôvod. Myslite na to teda a nebojte sa ukázať, že vás len tak niečo nezlomí. Ak viete, že vás ohovára a zneužíva, konfrontujte ju.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: