Za dobrotu na žobrotu! 4 znamenia zverokruhu, ktoré vždy doplatia na svoje mäkké srdce

Foto: unsplash

Byť dobrákom sa takmer nikdy nevypláca. Občas zažijete krásne veci, kedy sa vám ľudia snažia odvďačiť a chcú vám ukázať, že si vašu dobrotu vážia. Na druhej strane je skutočne ťažké zistiť, kto si vašu dobrotu bude vážiť a kto ju len zbytočne zneužije.

Existuje veľmi veľa ľudí, ktorí majú dobré srdce a snažia sa pre druhých ľudí urobiť čokoľvek na svete. Nechajú sa využívať, a potom nevedia, ako majú s touto informáciou naložiť. Ktoré znamenia zverokruhu majú také dobré srdce, že sa poľahky zlomí a ľudia ich dokážu poriadne využívať?

Foto: unsplash

Ryby

Ryby sú veľmi naivné a sebecké. Na druhej strane, snažia sa všetkým priať len to dobré a práve to sa stáva častým problémom. Keď na to príde, je jasné, že sa začnú sami seba pýtať, prečo to vlastne robili a na čo to bolo dobré. Je u nich skutočne paradoxné, že sa u nich maximálne sebectvo strieda s dobrotou a ochotou. Práve preto sa im však srdce oveľa ľahšie zlomí.

Foto: unsplash

Býk

Býk je veľmi tvrdohlavý a dokáže sa zaťať tak, že s ním absolútne nikto nepohne. Na druhej strane má však veľmi mäkké srdce, ktoré odpustí takmer všetko a chce konať dobro vo svete. Ak niekomu ublíži, veľmi to prežíva a nechce nikomu ublížiť. Dopláca na to potom tak, že všetci ubližujú jemu. Keď sa naučí, ako to vymyslieť tak, aby s ním nikdy nikto nekýval, je to jednoduchšie, ale v hlave mu stále niečo hovorí, že by mal pomáhať a starať sa o druhých aj za cenu zlomeného srdca.

Foto: unsplash

Blíženec

Blíženec je pojašený, dôverčivý a snaží sa urobiť všetko preto, aby vo svojom živote zažil poriadnu zábavu. Možno si mnohí ľudia myslia, že len tak odbieha zo strany na stranu, ale pravdou je, že nakoniec sa vždy snaží urobiť všetko preto, aby pomohol ľuďom, na ktorých mu záleží. Zlomené srdce však veľmi prežíva a nevie sa z toho spamätať. Vždy však vyletí hore a potom ho to zase zlomí.

Foto: unsplash

Kozorožec

Veľmi podobný prípad ako Blíženci, sú aj Kozorožci. Tí sa snažia všetkým okolo seba vyhovieť. A to sa stáva obrovským problémom. Výhodou ich povahy je, že zlomené srdce nejako obzvlášť neprežívajú. Snažia sa, aby bolo všetko v poriadku, a to aj napriek tomu, aké množstvo ľudí im doslova skáče po hlave. Zaujímavé je, že im to zase až tak neprekáža, kým to nepresiahne hranicu, ktorú už nie sú schopní stráviť.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: