Zabudnite na bundy s kožušinou! 8 zimných trendov, ktoré túto sezónu už našťastie nie sú v móde

Kristína Hagarová Móda

Foto: Instagram (moscow_shop_brend/magliera)

Móda prichádza a odchádza. Množstvo žien rieši, čo si obliecť a čo je už naopak nemoderné. A hoci by sa mal každý obliekať podľa toho, čo sa mu páči, nakoniec predsa len aspoň trochu na módu prihliadate.

Čo teda z módy vychádza túto sezónu a čo by vo vašom šatníku už nemalo mať miesto? Pozrite sa na to, čo už určite stráca svoj status hit sezóny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Yuyan (@itsyuyann),

Bundy stiahnuté opaskom

Pred rokmi boli moderné dlhšie bundy, ktoré boli v páse stiahnuté opaskom. Teraz to však už neplatí a moderný je práve voľný štýl, kedy ženské telo vyzerá oveľa väčšie, ako v skutočnosti je. Najmodernejší je teda rovný alebo dokonca mierne rozšírený štýl.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 𝓛𝓲𝓵𝓲𝓪𝓷𝓪 𝓜𝓸𝓷𝓲𝓬𝓪 ♥ (@liliana_photo_diary),

Kožušina na kapucni

Nie je to tak dávno, kedy boli moderné kožušinové prvky a nezáleží na tom či pravé, alebo umelé. Teraz to však už neplatí a dne sú skôr moderné rôzne kabáty, ktoré sú potiahnuté ovčou vlnou. Patria sem aj rôzne “letecké” bundy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Abigail (@abigailodm),

Umelé kožušiny

Aj keď to bol minulý rok obrovský boom, nakoniec táto hviezda zhasla oveľa skôr, ako by sme čakali. Bundy na typ medvedíka tento rok nie sú niečo, čím by ste ohúrili. Preto sa absolútne nemusíte trápiť tým, ak ste si náhodou túto bundu nezakúpili.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mhairi (@simple.everyday.style),

Obrovské bundy

Hoci sú moderné väčšie bundy, ktoré vašu postavu úplne zakryjú aj tu sa to dá prehnať. Napríklad aj tým, že sa v nej už poriadne ani neviete pohnúť.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Celebs On Paper (@celebs.onpaper),

Húsenicové vesty

Kožušinové vesty, ktoré svojím tvarom na žene pripomínajú húsenicu, boli moderné niekoľko sezón. Teraz to však už neplatí a vesty pomaly ustupujú do úzadia.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard Huckett (@richardhuckett_photography),

Čiapky padnuté dozadu

Opäť hit niekoľkých sezón, teraz to však už neplatí. Niežeby sa na vás ľudia pri nosení takýchto čiapok pozerali škaredo, napriek tomu si môžete byť istá, že existuje aj lepší doplnok na vašu hlavu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený KAROLINA VALEIKAITE 🥀 (@outsideboxx),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martina Krešneová (@martiigi),

Krátke pletené šaty

Niežeby to bol až taký posun k iným trendom, ale na miesto krátkych pletených šiat sú teraz moderné dlhé a čím dlhšie, tým lepšie. Dlhé pletené šaty sú nielen moderné, ale zároveň aj teplé a ideálne na zimu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený mellylifestyle86 (@mellylifestyle86),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený pantyhose.passion (@pantyhose.passion1),

Vzorované silonky

Aj keď to bola doba, kedy boli vzorované silonky naozaj tou najlepšou voľbou ku každej sukni, dnes už každý pochopil, že keď je vonku zima, naozaj to nie je ten najlepší nápad. Práve preto ich nahradili farebné a hrubé pančuchy.

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: