Zabudnite na natáčky a kulmu. Tento trik vám zaberie 2 minúty a vlasy budete mať ako zo salónu

Kristína Hagarová Krása

Foto: Instagram (danidyerxx)

Nakrúcanie vlasov sa stáva súčasťou úpravy mnohých žien. Niektoré obľubujú pocit vlasov, ktoré pôsobia ležérne a rozlietane ako od mora, iné zase proste obľubujú to, že vlasy vyzerajú vždy upravene.

Akonáhle máte o trochu dlhšie vlasy, ich úprava zaberá neopísateľne viac času, ako keď máte vlasy krátke či polodlhé. Vďaka jednoduchému triku Dani Dyer, o ktorom informoval portál The Sun, sa však už viac nemusíte zaoberať žehlením, kulmovaním či neustálym nakrúcaním vlasov. Postačí vám len jednoduchý opasok zo županu či dlhší a pevnejší pás látky. Zaberie vám to len dve minúty.

Postup

  • Vlasy si poriadne kefou rozčešte.
  • Zoberte opasok zo županu a obtočte si ho okolo hlavy tak, ako vidíte na videu.
  • Na koncoch zviažte gumičkou.
  • Nechajte si to celé na noc.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ♡ Dani Dyer ♡ (@danidyerxx),

Výsledok bude úžasný, ako môžete vidieť na videu. Dani ešte odporúča, aby ste pri zaplietaní vlasy poriadne stiahli, inak to bude celé pôsobiť chaoticky a rozhádzane. Dodala, že s tým spala cez noc a vlasy mala úplne suché, hoci je podľa nej dobré robiť tento postup aj s vlhkými vlasmi.

Podobný trik skúšala aj youtuberka Milabu, ktorá svoje krátke vlasy nakrúcala na papierové obrúsky, ktoré pripínala sponkami. Kedže má krátke vlasy, jej vlnky boli pravidelnejšie a hustejšie, no aj tak to vyzeralo veľmi milo a potrebovala na to len papierovú obrúsky a sponky. Čo hovoríte na takýto trik?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: