Zabudnite na pásiky a klasické lodičky. 10 tipov, s ktorými bude v roku 2020 každá žena očarujúca

Kristína Hagarová Móda

Foto: Instagram (katharina_schade/theannaedit)

Množstvo portálov a rôznych časopisov sa snaží urobiť všetko preto, aby šli stále s módnymi trendmi. Nie vždy je to však možné. Niektorí ľudia sa jednoducho snažia ísť s dobou, niektorým na tom zase až tak nezáleží. Je to však iba na vás.

Portál Brightside priniesol niekoľko trendov, ktoré budú túto sezónu jednoznačne v kurze a verte tomu, že si ich určite zamilujete. Prezradíme vám aj, ktoré trendy rokom 2019 skončili.

Perly

Jemné, perličkové náhrdelníky nahradili gýčové mušle. Na rozdiel od nich perly môžete nosiť naozaj neustále a nielen v lete, pretože v inom ročnom období to nevyzerá veľmi vábne.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený chinda phraph (@ch.phr8ph),


Šiltovky

Mnohé ženy naozaj veľmi rady nosia slamené klobúky. Pre tento rok to však neplatí. Slamené klobúky, ktoré vám neustále odlietali pri trochu silnejšom vetre, sú tento rok minulosťou. Nahradili ich šiltovky, najlepšie tie, ktoré majú bejzbalový charakter. Nielen, že vás ochránia pred slnkom, vyzerajú aj veľmi štýlovo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený JULIA FARIA (@juliafaria),

Slamené tašky

Slamené tašky zostávajú moderné už niekoľko sezón a inak tomu nebude ani teraz. Preto si môžete byť istá, že keď si ju zoberiete do mesta alebo na pláž, budete vyzerať skutočne maximálne moderne.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený chinda phraph (@ch.phr8ph),


Sandále s otvorenou špičkou

Čo sa týka topánok, ľudia sa väčšinou orientujú podľa toho, v čom sa cítia pohodlne. Pri topánkach je to teda väčšinou naozaj len o tom, aby ste sa cítili čo najlepšie. Preto sa nebojte ukázať svoje nohy so sandálkami, ktoré sú na svojom vrchole.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 𝐦𝐨𝐧𝐢𝐪𝐮𝐞 𝐠𝐮𝐞𝐫𝐢𝐧𝐢. (@moguerini),

Vzory

Už množstvo sezón sú populárne rôzne vzory. Od prúžkov, po guličky, cez kvietky. Teraz sú to zase rôzne batikované vzorce. Vyzerá to možno trošku hippie, ale verte tomu, že sa do toho zamilujete.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Giovanna Ewbank (@gio_ewbank),


Zemité farby

Opäť niečo, čo sa oproti minulej sezóny vôbec nezmenilo. Tón v tóne a jemné zemité farby budú moderné nielen počas jesene, ale aj počas leta, kedy to všetko vynikne na opálenej pokožke.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený CAMILA COELHO (@camilacoelho),

Rozšírené capri nohavice

Mnohé ženy ich milujú a mnohé ženy ich nenávidia. Ale rozšírené capri nohavice sú niečo, čo sa vám bude určite páčiť. Vyzerá to dobre a okrem iného si môžete byť istá, že to bude skutočne pohodlné oblečenie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Thássia Naves (@thassianaves),


Zvieracie potlače

Zvieracie vzory skutočne nie sú pre každú ženu a mnohé to nepokladajú za svoju šálku kávy. Avšak pravdou je, že čím bláznivejšie a čím viac, tým lepšie. Aspoň taký je tohtoročný trend.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anitta 🎤 (@anitta),

Mama džínsy

Nie je žiadnou novinkou, že sú to práve mama džínsy, ktoré valcujú svet módy už niekoľko sezón. Asi vás teda neprekvapí, že budete za hviezdu aj tento rok, stačia len džínsy po mamine.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Victória Rocha (@viihrocha),


Vzdušné materiály

V lete oceníte, keď budete mať na sebe niečo ľahké a vzdušné. Verte tomu, že nakoniec sa skutočne budete tešiť, keď uvidíte, že už len obyčajné šaty na vás vyzerajú super a to znamená, že sa super aj cítite.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni),

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: