Zabudnite na seriál Zúfale manželky. Jeho tvorcovia natočili aj tieto tituly, ktoré sú rovnako dobré a taktiež stoja za vašu pozornosť

Michal Blaško Ešte viac

Snáď každá z nás si pamätá na osudy hrdiniek zo seriálu Zúfalé manželky.

Pútavá zápletka, chytrý humor a kopa intríg. Priznajme sa, troška iskrenia medzi postavami a ich nezhody, ulahodia každej z nás. Dobrá správa je, že napriek svojej jedinečnosti, nie sú Zúfalé manželky jediným typom tejto televíznej zábavy. V skutočnosti existuje celá rada podobných titulov, ktoré vás zabavia na celé hodiny.

Ich tvorcovia sa po skončení seriálu rozutekali k iným projektom. Každý z nich do nového seriálu vdýchol niečo svoje, a tak si môžeme byť isté, že o kvalitný program máme postarané. Poďme sa teraz pozrieť na 6 najlepších titulov od tvorcov kultového seriálu Zúfalé manželky.

The Collection/ Kolekcia

ČSFD: 59%

Seriál Kolekcia je zasadený do Paríža v roku 47 minulého storočia. Je po vojne a na výslnie sa dostáva módne impérium. Na jeho čele stojí uhladený a elegantný Paul Sabine (Richard Coyle), ktorý je však nesmierne chladný. Jeho módne štúdio House of Sabine posúva hranice vo svete módy a snaží sa stať svetovou špičkou. Za úspechom módneho domu a fantastickými modelmi šiat však v skutočnosti stojí Paulov ľahkomyseľný bohémsky brat Claude (Tom Riley). A toto temné tajomstvo sa za žiadnych okolností nesmie dostať na povrch. Jedna vojna síce skončila, no schyľuje sa k ďalšej v rodine módnych magnátov. Seriál sleduje veľmi podstatné momenty v histórii módneho priemyslu a určite vás pri obrazovke udrží natoľko, že nebudete chcieť, aby skončil.

Seriál Kolekcia môžete sledovať na televíznom kanáli Epic Drama už od nedele 1. júla o 22:00.

https://youtu.be/JvZ0PH_zXM8


Love Bites/ Láska bolí

ČSFD: 78%

Láska bolí je fantastický seriál, ktorý sa však dočkal iba jedinej série. Keďže mala len 8 epizód, môžem hovoriť o niekoľkých poviedkach alebo medailónikoch, ktoré rozprávajú o strastiach v oblasti lásky, sexu a uponáhľaného životného štýlu. Jednu z epizód, konkrétne piatu, vytvoril jeden z hlavných režisérov, ktorí pracovali na Zúfalých manželkách, John David Coles. Seriál rozpráva o mladej osamelej žene Annie, ktorá je večnou optimistkou. Po tom, čo ju opustia priatelia, ktorí sa práve vzali, aj ona zatúži nájsť spriaznenú dušu.


Grey’s Anatomy/ Klinika Grace

ČSFD: 78%

Klinika Grace spríjemnila dni mnohým z nás. Pokiaľ ste však tento fantastický seriál z lekárskeho prostredia obišli, je načase to napraviť. Seriál sleduje mladú lekárku Meredith Grey, ktorá vyštudovala na Harvarde a teraz sa pobrala začať svoju prax na istej klinike v Seattli. Mimo jej pracovných záležitostí, seriál rozpráva aj o jej vzťahoch a bežných strastiach, s ktorými sa mladá žena vo veľkom svete musí potýkať.


Bates Motel

ČSFD: 79%

V roku 1960 nakrútil ikonický režisér Alfred Hitchcock kultový film Psycho. Jeho hlavná postava sa volala Norman Bates. Seriál Bates Motel, ktorý sa odohráva v rovnomennom motoreste, sleduje udalosti, ktoré sa udiali pred filmom a je skutočne zaujímavým obohatením televízneho sveta. Pokiaľ k seriálom inklinujete a máte radi kvalitnú filmárinu, zhliadnutím Bates Motel rozhodne nič nestratíte.


Devious Maids/ Prefíkané slúžky

ČSFD: 76%

Tvorcom seriálu Zúfalé manželky bol Marc Cherry, ktorý napísal scenár aj k niekoľkým epizódam. Podobne tomu bolo aj v prípade seriálu Prefíkané slúžky, ktorý si vyslúžil pozornosť medzinárodného publika. Seriál sa točí okolo štyroch hispánskych slúžok, ktoré pracujú v Beverly Hills. Samozrejme, že ich práca nie je jednoduchá a ich snobskí zamestnávatelia im ju nijako neuľahčujú. V na pohľad prostých ženách sa však skrýva viac, ako len um z domácnosti.


Parenthood/ Família

ČSFD: 76%

Situačné komédie si nás získali už niekoľkokrát v podobe ikonických seriálov, ako Priatelia, Frasier či Krok za krokom. Väčšinu z nich však už poznáme odpredu aj odzadu naspamäť. Našťastie exituje aj množstvo ďalších podobných titulov z rodinného prostredia, ktoré sa v našich končinách síce nedočkali takej popularity, no rozhodne stoja za to. Výnimkou nie je ani seriál Família, ku ktorému napísalo niekoľko epizód zopár scenáristov, ktorí nám dali Zúfalé manželky.

Seriál Kolekcia môžete sledovať na televíznom kanáli Epic Drama už od nedele 1. júla o 22:00.

Pozri aj: Sú silné, emotívne a podľa skutočnej udalosti. 6 filmových lahôdok, ktoré by mala vidieť každá jedna žena

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: