Zachraňovala životy, sama sa stala obeťou. Koronavírusu podľahla 58-ročná slovenská zdravotná sestra

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Facebook (Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek)

Koronavírus si nevyberá len starých a chorých ľudí. Už dávno to neplatí a často mu podľahnú aj mladí ľudia či tí, čo nasadzujú svoje životy, aby pomohli.

Pred niekoľkými dňami informovala Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek o tom, že koronavírusu podľahla zdravotná sestra, ktorá pracovala aj v ambulancii pohotovostnej služby. Mala 58 rokov a len pred niekoľkými dňami koronavírusu podľahol jej manžel.

Podľahol aj jej manžel

“S hlbokým zármutkom sme prijali informáciu o úmrtí našej kolegyne, sestry, členky RK SaPA v Starej Ľubovni. Pani Anna Čenščáková prehrala svoj dlhý boj s ochorením COVID-19 vo veku 58 rokov. Obrovskou tragédiou je aj to, že len pred niekoľkými dňami prehral boj s tou istou chorobou jej manžel.

S hlbokým zármutkom sme prijali informáciu o úmrtí našej kolegyne, sestry, členky RK SaPA v Starej Ľubovni. Pani Anna…

Uverejnil používateľ Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek Sobota 20. februára 2021

 

Zostali po nich štyri deti

Nevieme si predstaviť žiaľ, ktorý prežívajú pozostalí. Pani Anna pracovala ako sestra v ambulancii praktického lekára a na ambulancii pohotovostnej služby. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť rodine, kolegom a priateľom. Česť jej pamiatke.”

Podľa informácií, ktoré priniesol portál Čas.sk, koronavírusu podľahol pred dvoma týždňami jej manžel, ktorý mal 59 rokov a zostali po nich štyri deti.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: