Zachytila ich v tom najintímnejšom momente. Táto erotická fotoséria vám ukáže lásku dvoch ľudí tak, ako ste ju ešte nikdy predtým nevideli


Pustili by ste do svojej spálne cudzinku? A to nie hocijakú. Ale takú, čo drží v ruke fotoaparát. Zatiaľ čo sa vy budete pozerať partnerovi do očí, ona splynie s okolím. Čochvíľa na ňu zabudnete a začnete sa oddávať láske a rozkoši. A ona tento prchavý moment zveční na fotografii. 

Myšlienka, ktorá rozhodne môže zaujať. Presne to aj napadlo 27-ročnú francúzsku fotografku Roxy Hervé. Tá sa rozhodla cez sociálnu sieť hľadať odvážne páry, ktoré by ju pustili do vlastnej spálne. Jej nezvyčajný návrh sa stretol s úspechom. Páry rôzneho veku, sociálneho statusu a pohlavia ju pustili k sebe do bytu. Ich identita ostáva samozrejme ukrytá. Roxy sa sústredila predovšetkým na detaily, pričom jej fotoséria Lovers/Milenci aj vo vás vyvolá pocit, že milovanie môže byť skutočne nádherné.

Kontrasty


On a ona


Súznenie


Blízkosť


Láska má rôzne formy a podoby


Pásikavá prikrývka je častým doplnkom fotografií

https://www.instagram.com/p/Ban_LBwhjhM/?taken-by=roxy.herve

Netreba sa nikam ponáhľať


Stačí len tak byť


Fotoséria Lovers (Milenci) sa stretla s úspechom


Keď sa dvaja stanú jedným telom


https://www.instagram.com/p/Bal6iwNhblR/?taken-by=roxy.herve

Milenky


Spoločné okamihy sú tie najdôležitejšie na svetePre fotografku Hervé nebolo prvotným úmyslom šokovať. Jej cieľom bolo ukázať na prchavý moment intimity dvoch milujúcich sa bytostí. A to sa jej naozaj podarilo.

Pozri aj: Kolega ju sexuálne obťažoval. Ona sa mu ale rozhodla pomstiť takýmto netradičným spôsobom, ktorý ho úplne odrovnal

huffingtonpost.com


Komentáre

komentárov