Zákerne prilievajú olej do ohňa! Toto sú 4 znamenia zverokruhu, od ktorých čakajte len intrigy a klebety

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: unsplash

Všetko záleží len od povahy. To je jednoducho viac, než len jasné. No niektorých ľudí ich vlastná povaha veľmi zrádza, a to hlavne vtedy, keď príde na rad niečo také, ako znamenie zverokruhu.

Je jasné, že nemôžeme ľudí súdiť len na základe znamenia. Napriek tomu mnohí ľudia tvrdia, že presne toto je niečo, čo ich dokonale vystihuje. Nebýva to pravidlom, niekedy však musíte uznať, že to sedí oveľa viac, ako by ste predpokladali. Ktoré znamenia však rozbúria všetky vody už len tým, že sa niekde objavia? A ktoré potrebujú rozpútať každú chvíľu konflikt?

Foto: unsplash

Panny

Na prvý pohľad veľmi pokojné a praktické, vnútri však veľmi výbušné a zákerné. Aj také vedia byť panny, keď veci nejdú podľa ich predstáv. Práve v ich perfekcionizme je skrytá hrozba. Keď niečo nejde tak, ako chcú, sú schopné urobiť čokoľvek, dokonca aj poštvať ľudí proti sebe. Verte tomu, že naozaj vedia, čo hovoria a aj dôvod, s akým to hovoria. Stačí úplná maličkosť a dokáže rozhádať aj tie najlepšie kamarátky. Panny patria skutočne ku veľkým intrigánom.

Foto: unsplash

Ryby

Opäť znamenie, ktoré sa navonok tvári veľmi pokojne a niekedy až priam naivne. Práve svojou naivitou však dokáže rozvíriť vody v každom vzťahu. Pozor na to, ako sa k nim zachováte a taktiež zbystrite pozornosť, pokiaľ ide o ich plány. Len veľmi ťažko rozoznať, kedy niečo myslia vážne a kedy si z vás len uťahujú, všetko však súvisí práve s tým, aké úmysly sledujú. Intrigy medzi priateľmi, to je niečo, čo sa im nevyhýba.

Foto: unsplash

Baran

Tvrdohlavý baran je jeden z najväčších intrigánov v zverokruhu. Veľmi dobre vie, čo chce a nezastaví sa pred ničím, keď to chce dosiahnuť. Vždy si vyberie niekoľko ľudí, za ktorých by najradšej aj dýchal, no tí, čo v jeho srdci nemajú také pevné miesto, by sa mali mať na pozore. Nemá problém so zradou, hlavne preto, lebo k väčšine z ľudí absolútne nič necíti. Aj to je dôvod, prečo je lepšie sa mu buď vôbec neotvoriť, alebo sa dostať do jeho priazne. V opačnom prípade sa obeťou jeho intríg rýchlo stanete aj vy.

Foto: unsplash

Strelec

Strelci vedia, kde človeka zasiahnuť, aby to najviac bolelo. Intrigy im nie sú cudzie a hlavne preto je s nimi občas ťažké vyjsť. pravdou však je, že strelec si z toho väčšinou nič nerobí. Je už od prírody maximálne úprimný a práve preto sa nebojí priliať olej do ohňa a trochu sa s ľuďmi pohrať. Keďže je väčšinou v kolektíve veľmi obľúbený, hneď si nájde ďalšiu partiu, a to bez mihnutia oka.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: