Zapaľovať korok zrejme nebude ten najlepší nápad. Pozrite si však toto video a možno zmeníte svoj názor


Skoro každý má rád tie príjemné večery pri filme, či iba tak s milovanou osobou pri pohári dobrého vínka. Či už je to biele víno počas horúcich letných večerov na teraske či červené víno počas studených zimných večerov. Čo však spravíte s korkami od vína? Väčšinou ich zahodíte. Keď však uvidíte, čo všetko sa z nich dá spraviť, určite si ich začnete odkladať. 

Pozrite si netradičné využitie korku. Je to jedinečná hmota, s ktorou vytvoríte naozaj krásne výrobky a dekorácie. Viac sa už dozviete vo videu.

zdroj: babskeveci.sk, youtube.com

Viac skvelých návodov nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));