Zažiarila aj v obyčajnom bielom tričku. Kate Middleton opäť ukazuje, že je ako každá z nás

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: profimedia

Už niekoľkokrát sme sa presvedčili, že pokiaľ ide o manželku princa Williama, vojvodkyňu Kate Middleton, môže si na seba obliecť skutočne čokoľvek a vyzerá úchvatne.

Najnovšie to dokázala pri stretnutí, kedy sa snažila podporiť rodičov detí uprostred pandémie koronavírusu. Ako informoval portál People, matka troch detí sa stretla v londýnskom parku s ostatnými rodičmi, aby si vypočula ich skúsenosti za posledných šesť mesiacov a dozvedela sa, ako ostatné mamy a otcovia zvládajú toto náročné obdobie. 38-ročná Kate v posledných rokoch zamerala svoju kráľovskú prácu práve na potreby rodín.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal),

Podporuje rodiny

Chcela vyzdvihnúť rodičov, ktorí využívajú svoj čas, skúsenosti a vedomosti na podporu iných rodín či už ako profesionálov, alebo vyškolených dobrovoľníkov. Stretnutie sa konalo v Battersea parku a bolo veľmi neformálne, preto naň aj Kate prišla v bielom tričku, pohodlných ružových nohaviciach a teniskách. Vďaka rozprávaniu s Christine Thatai (37) a Morgan Cassius (29), sa dozvedela niečo aj o videohovoroch prostredníctvom aplikácie Mush.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal),

Zaujíma sa o druhých

Kate sa zaujímala o to, ako nadviazali priateľstvá. S Kate sa dohodli na stretnutí po videohovore so skupinami, kde zdieľali správy o tom, aký dopad má koronavírus na rodiny po celej krajine. “Práca, ktorú robíte, je úžasná. Viem, že v komunitách po celej krajine existuje váš veľký tím. Ja aj William počúvame o tom, aké dôležité sú vzťahy pre rodiny, je to naozaj záchranné lano,” povedala Kate.

William a Kate strávili väčšinu z posledných mesiacov vo svojom vidieckom dome Anmer Hall v Norfolku, asi 110 kilometrov severne od mesta. Do Londýna pricestovali včas na to, aby sa ich dve najstaršie deti, princ George a princezná Charlotte, vrátili tento mesiac do školy.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: