Zažili bolesť, ktorá im dodala obrovskú silu. 3 znamenia, ktoré sú citlivé a vždy vás pochopia

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: unsplash

Bolesť nie je ničím príjemným, no všetci sa zhodneme na tom, že nás posúva ďalej. Asi je jasné, že neviete zabrániť tomu, čo vám ublíži a určite nie je jednoduché sa s tým vyrovnať.

V každom prípade by ste sa mali nastaviť na to, že bolesť nie je niečo, čo vás ospravedlňuje, ale čo by vám malo ukázať, aby ste sa nebáli pochopiť druhých ľudí. Bolesť vás veľa naučí a často ju zažívajú aj ľudia, ktorí sú narodení v znamení, ktoré bolesť proste priťahuje. Nie je to pravidlo, ale jednou z vecí, ktoré sa tým naučíte je byť viac empatický voči druhým. Nikdy predsa neviete, čo práve v tejto chvíli prežívajú a čo ich skutočne trápi. Ktoré zo znamení teda vykazujú najväčšiu empatiu?

Foto: unsplash

Blíženci

Blíženci možno pôsobia navonok veľmi rozhádzane a máte z nich pocit, ako keby stále niekam lietali. Napriek tomu sa môžete spoľahnúť, že budú pri vás vždy, keď ich budete potrebovať. Vtedy sú ochotní sa zastaviť a urobiť pre vás skutočne všetko na svete. Sú možno smiešni a budú chcieť obrátiť všetko na vtip, no v konečnom dôsledku to vždy robia preto, lebo sa snažia zakryť humorom svoje vlastné bolesti, ktorých sa už nezbavia. Sami veľmi dobre vedia, že ľudia robia chyby, pretože ich urobili počas svojho života veľmi veľa hlavne kvôli ich povahe. Napriek tomu tu budú vždy pre vás a vždy sa vcítia do vašej kože.

Foto: unsplash

Lev

O levoch je známe, že vedia byť nekompromisní v ceste za tým, čo je pre nich dôležité. Sú to vedúce osobnosti a keď niečo chcú, neustúpia ani o krok, pretože je to pre nich práve teraz priorita. Na druhej strane, pokiaľ ide o ľudí, ktorých milujú, môžete si byť istý, že urobia všetko preto, aby si zobrali vašu bolesť na seba. Vedia sa vcítiť do problémov druhých ľudí, ale taktiež vám pomôžu nájsť riešenie, ktoré by bolo vo vašej situácii ideálne. Ak máte nejaký problém, môžete si byť istý, že práve lev prejaví väčšiu empatiu, než by ste kedy čakali.

Foto: unsplash

Váhy

Váhy si so sebou nesú oveľa viac, než by človek čakal. Napriek všetkému si môžete byť istý, že sa na vás nevykašlú a že urobia všetko preto, aby boli pri vás v ťažších časoch. Niekedy sa možno stane, že keď vás niečo trápi, váha to precíti ešte viac ako vy a nevie sa s tým celkom vyrovnať. Nemusíte sa báť, že by to zneužili proti vám a nakoniec sa môže stať, že v nej nájdete svojho najlepšieho priateľa. Držte si ju pri sebe blízko, empatickejšieho človeka nenájdete.

11
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: