Počas 3 dní sa mi podarilo schudnúť 4 kilogramy a to dokonca aj po štyridsiatke. Vždy večer si do pohára s vodou pridávam toto


Kilá navyše trápia ženy v každom veku. Je jedno, či máme dvadsať, tridsať, štyridsať alebo viac. Vždy chceme vyzerať lepšie ako aktuálne, a tak sa snažíme robiť všemožné veci pre to, aby sme sa dostali do formy. Niekedy však platí, že menej je tisícnásobne viac. A v prípade drobností detto.

pixabay.com

Len málokto by povedal, že práve zemiak, ktorý je plný škrobu, môže byť prostriedkom, ako schudnúť do obľúbenej sukne alebo nohavíc. Zemiakovú diétu by sme tak mohli bez obáv vyhlásiť za najchutnejšiu a najúčinnejšiu zároveň. Teda v prípade, že zachováme určité postupy.

3 dni a dosť

Dodržiavať túto diétu je v podstate úplne jednoduché, pretože pri konzumácii zemiakov sa nielen zasýtime, ale naberieme aj potrebné živiny a energiu na fungovanie v priebehu dňa. Zemiaky obsahujú mnoho rastlinných bielkovín a ponúkajú tak pestrú škálu vymožeností, ktoré náš organizmus určite ocení. Ak ich skombinujete s bielym jogurtom, výsledkom je zaručený, pretože príval bielkovín sa postará o to, aby sa vaše telo dostalo do formy.

pixabay.com

Prvý deň

Raňajky: 1 varený zemiak zaliaty 200 ml bieleho jogurtu

Obed: 2 pečené zemiaky s trochou soli, šálka zeleného čaju

Večera: 2 šálky bieleho jogurtu

Druhý deň

Raňajky: 200ml acidofilného mlieka

Obed: 3 pečené zemiaky s bylinkami a maslom, šálka zeleného čaju

Večera: 1 varený zemiak zaliaty 200 ml bieleho jogurtu

pixabay.com

Tretí deň

Raňajky: 1 uvarený zemiak roztlačený s trochou masla

Obed: 1 uvarený zemiak, 200ml plnotučného bieleho jogurtu a čerstvé bylinky

Večera: 200ml bieleho jogurtu alebo acidofilného mlieka

pixabay.com

Pri diétach platí zásada trpezlivosti! Aj keď vám predstava troch dní iba na zemiakoch pripadá absurdná a nedosiahnuteľná, vedzte, že všetko je to vo vašej hlave. Aj diéta sa dá držať za sparťanských podmienok, ak ju dopĺňate množstvom tekutín. Pite najmä čistú neperlivú vodu s citrónovou šťavou a to pokojne aj na večer. Okrem toho, že kyselina zintenzívni účinok diéty, prečistí vaše telo od toxínov a škodlivín. Vaše trávenie bude oveľa pomalšie, zdravšie, intenzívnejšie a nebudú sa vám v črevách ukladať prebytočné zvyšky potravín. Tri dni sú dosť na to, aby sa okrem celkového tela prečistili aj črevá. Klky môžu byť plne zanesené toxickými látkami, o ktorých vôbec nevieme a často nám spôsobujú oveľa väčšie problémy ako je len problém s vyprázdňovaním či priberanie. Skúste sa premôcť a obetuje len tri dni. Vyskúšate? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Verejnosť je pobúrená tým, že speváčka Pink vychováva svoju dcéru bezpohlavne. Vraj sa cíti ako chlapec s dvomi vrkočmi

zdroj: babskeveci.sk (M), takprosto.cc


Komentáre

komentárov