Žena našla na Silvestra v škatuli opustené bábätko. Dieťatko malo pri sebe srdcervúci list

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: unsplash

Žena našla na Silvestra v chladnom počasí v škatuli opustené bábätko. Na sociálnych sieťach zdieľala srdcervúci odkaz, ktorý pri ňom nechala jeho mamička.

Prípad, o ktorom informoval portál Daily Star, vás chytí za srdce. Žena menom Roxy Lane v americkom štáte Aljaška našla na Silvestra dieťa pri rade poštových schránok blízko svojho domu a odkaz, ktorý bol pri ňom, zdieľala na sociálnych sieťach. Ručne písaný odkaz bol plný srdcervúcich slov, ktoré vás nenechajú chladnými.

Ručne písaný odkaz

V odkaze sa písalo, že biologická matka nemôže svoje dieťa živiť ani vychovávať. “Prosím, pomôžte mi. Moji rodičia a starí rodičia nemajú jedlo ani peniaze, aby ma vychovali. Nikdy mi toto nechceli urobiť… Prosím, vezmi si ma a nájdi mi milujúcu rodinu. Moji rodičia o to prosia toho, kto ma nájde. Volám sa Teshawn,” stálo na odkaze.

Prosba pre ľudí

Roxy prosí ľudí o to, aby našli matku, pretože môže byť v zlom zdravotnom stave a potrebuje pomoc. Roxy tiež upozornila na to, že si myslí, že rodičia sú ešte veľmi mladí a nevedia, že dieťa mohli zaniesť aj inam a nie ho nechať len tak na pospas osudu. “Je zrejmé, že sa niekto v našej komunite cítil tak stratený a bezmocný, že musel urobiť to najťažšie rozhodnutie vo svojom živote a opustiť nevinný život na okraji cesty len s pár prikrývkami… Ale dala mu meno. Takže tam je láska, aj keď urobila hrozné rozhodnutie.”

Dieťatko je údajne v nemocnici a je v dobrom stave.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: