Žena sa zľutovala nad zatúlaným psíkom a dala mu najesť. Ten sa k nej teraz vracia každý deň aj s malým prekvapením!

Lucia Mužlová Ešte viac

Ako deti nás učili, že je pekné za všetko poďakovať. Aj teraz občas svojím deťom pripomíname staré známe: „Čo sa povie? Ďakujem“. Ďakovať však nemusia spravidla len ľudia. Toto mimoriadne zdvorilé šteniatko sa každý deň poďakuje žene, ktorá ho nakŕmi a prinesie jej malý darček. Každý jeden deň!

tua2
thedodo.com

Už celé roky táto žena kŕmi túlavých psíkov v blízkosti svojho domova. Pre každého nachystá napríklad misku ryže. Jedného dňa prišlo šteniatko, ktoré nazvala Tua Plu. Myslela si, že tento malý psíček sa zatúla zase „o dom ďalej“. Na druhý deň ju čakali hneď dve prekvapenia. Tua Plu sa vrátil a aj s darčekom z vďaky.

„Keď sú tieto psíky hladné, vždy im niečo malé ponúknem. Tua Plu sa každý deň ukáže s nejakým darčekom. Obvykle prinesie papek, list alebo kus papiera. Som pre neho ako mama,“ napísala žena na Facebook.

Na sociálnej sieti sa dokonca objavilo aj video, kde Tua Plu nesie svojej „mame“ darček. Akonáhle vyjde po schodoch, drobný list položí pred misku s ryžou. Do jedla sa pustí až vtedy, keď si žena darček prevezme.

Tento psík je dôkazom toho, že zvieratá si dokážu ľudskú pomoc naozaj vážiť. Vážia si ľudí, ktorí im pomáhajú. Mladá žena si tohto psíka dokonca tak obľúbila, že sa rozhodla, že si ho nechá a postará sa o neho. Krásny príbeh, ktorý si zaslúži vašu pozornosť.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), shareably.net

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: