Žena svojím príspevkom pobavila celý internet. Takto mi môj muž bráni v tom, aby som mu zjedla čokoládu

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Flickr

Keď s niekým žijete v jednom byte alebo dome, občas je ťažké zaistiť, aby veci zostali len vaše a aby vám ich nikto nezobral. Kľúčové je nastaviť hranice a zdá sa, že jeden muž ich nastavil priam obdivuhodne.

Stacey a Dave mali všetko pekne naplánované. Dieťa, dom, svadba, všetko presne tak, ako má byť. Ale keď ide o sladkosti, Dave Lowe očividne nepozná ani manželku, ani dieťa. Svedčí o tom aj Staceyin príspevok na Facebooku, ktorý sa stal počas niekoľkých dní virálnym.


Príspevok baví celý internet

„Takže, toto príde… Kúpite si dom, máte spolu dieťa, zasnúbite sa, plánujete svadbu, dávate dokopy váš dom a toto sa stane! Dave išiel a kúpil si pos*atú poličku do chladničky na zámok, pretože je somár a nechce sa so mnou viac deliť o čokoládu! Nechcete ho niekto? Toto je určite dôvod na rozchod, no nie?“ napísala na sociálnu sieť.
Mnohí to chcú tiež

Ďalej dokonca pridala odkaz na daný trezor, pretože to očividne mnohých ľudí veľmi zaujímalo. V komentároch sa na tom pobavili mnohí ľudia, no našli sa aj takí, ktorí boli z konania muža priam zhrození. Mnohí ľudia to chcú zaobstarať ako prevenciu predtým, aby sladkosti nejedli ich deti.

Koľkí z vás by si taktiež niečo podobné zaobstarali? Dajte nám vedieť v komentároch.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: