Žena v 41. týždni tehotenstva prišla do nemocnice na bežné vyšetrenia. To, čo zistili lekári, je unikát a hotová senzácia!

Lucia Mužlová Ešte viac

V jednej nemocnici došlo k neuveriteľnej udalosti. Tehotná žena v 41. týždni prišla do nemocnice a po tom, čo ju lekári prezreli, nemohli uveriť tomu, čo zistili. Žena čakala dcéru, ktorá sa ale nevyvíjala v maternici. Rástla v brušnej dutine. Okamžite si uvedomili, že sa jedná o anomáliu a ženu okamžite poslali na operáciu, pretože sa báli o zdravie a život dieťatka a aj samotnej mamičky. Ak by zakročili neskoro, znamenalo by to smrť.

videoboom.cc

Poznámka pod čiarou: Na svete nenájdete viac ako tucet podobných prípadov, a to je dôvod, prečo boli aj samotní lekári poriadne šokovaní. Našťastie sa táto mamička dostala do dobrých rúk odborníkov.

videoboom.cc

Príčinou tejto abnormality mohla byť napríklad vrodená vada maternice danej ženy. Embryo sa pravdepodobne začalo vyvíjať v maternici, no neskôr sa posunulo do brušnej dutiny. Ak by pri operácii nastalo krvácanie, znamenalo by to obrovské riziko. K tomu našťastie nedošlo.

videoboom.cc

Dcérka dostala meno Veronica, pričom toto meno je gréckeho pôvodu a znamená „priniesť víťazstvo“. To sa v tomto prípade naozaj potvrdilo. Je to síce unikátny prípad, no nebyť zásahu lekárov, mohlo to všetko dopadnúť celkom inak. Otázkou však ostáva, ako je možné, že sa na to neprišlo oveľa skôr…

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), videoboom.cc

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: