Žena vyskúšala sociálny experiment. Na každý mužský kompliment reagovala, že si je toho vedomá. Reakcie mužov boli prekvapivé

Lucia Mužlová Ešte viac

Prednedávnom spisovateľka a aktivistka so pseudonynom Feminist Jones uverejnila na sociálnej sieti Twitter brilantný spôsob, akým dokázala naštvať mnoho mužov. Jones si uvedomila zaujímavú skutočnosť. Ak jej muž prejaví nejaký kompliment a ona naň nereaguje spôsobom, že si je toho vedomá, tak mužov to privádza do zúrivosti. Preto sa rozhodla, že na komplimenty bude reagovať sebavedomo. To, čo sa potom dialo zo strany mužov, ju doslova šokovalo. 

Feminist Jones je spisovateľka a zahájila netradičný sociálny experiment, z ktorého je mnoho mužov zmätených, ba až naštvaných

twitter

Uvádza, že mnohí muži, ktorým odpovedá, že súhlasí s ich komplimentmi, sú z toho vyvedení z miery, až priam nepokojní. Zaujímavé je tiež to, že mnohí predpokladajú, že žena nebude ďakovať za kompliment, aj keď s ním vnútorne súhlasí.

twitter

Jones uvádza, že sa stretla s reakciami niektorých mužov, ktorí pokladali jej odpoveď “ďakujem” za útočnú odpoveď

twitter

Dokonca sa niektorí sťažujú, že im jednoducho odpíšem “Ďakujem”. Boli by radšej keby som im napísala “Si poklad” a za textom chichotajúce sa smajlíky.

Ženy po celom svete teraz jej skúsenosti zdieľajú a skúšajú to tiež. Ich zážitky sa veľmi podobajú tým, aké má Jones. Oceňujú jej nápad a uvádzajú, že je to mierne desivé, no zároveň prekvapivé.

Jedna žena si spomína na príhodu z detstva. “Keď som mala 12 rokov, spolužiak mi povedal, že som múdra. Odpovedala som mu: “Ďakujem, viem o tom.” On na to odvetil: “Si namyslená.”

Zažili ste niekedy niečo podobné? Podeľte sa s nami o vaše skúsenosti. 

Pozri aj: Pokiaľ je vaša e-mailová adresa na tomto zozname, okamžite si zmeňte heslo. Niekto zbiera informácie a heslá do historicky najväčšej databázy

zdroj: babskeveci.sk, twitter.com, buzzfeed.com, boredpanda.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: