Žena zachránila život psíkovi a vzala si ho z útulku. Ten ju teraz nemôže prestať z vďačnosti objímať

Lucia Mužlová Ešte viac

Keď Kayla Filoon, študentka, ktorá chodila dobrovoľne venčiť psíkov útulku, zbadala Russa, pitbulla, okamžite pocítila, že je medzi nimi akési spojenie. “Bol to zatúlaný psík, na ktorom ste mohli vidieť, že bol bitý,” hovorí Kayla. Chýbal mu chvost a aj časti uší. Bol taktiež vychudnutý a len tam tak pokojne sedel a pozeral sa na mňa. Vtedy som vedela, že si ho musím hneď vziať.”

hugging-adopted-pitbull-russ-1
thedodo.com

Kayla vedela, že ak sa už rozhodla, musí konať rýchlo, lebo musel útulok žiaľ niekoľkých psíkov utratiť, pretože pre nich nemajú miesto.

hugging-adopted-pitbull-russ-3
thedodo.com

“Každý pes má šancu na záchranu, no Russ vyzeral naozaj zúbožene a vedela som, že by mohol byť jedným z tých, ktorí neprežijú už ani jednu noc.”

hugging-adopted-pitbull-russ-4
thedodo.com

Na ďalší deň šla Kayla rovno do útulku vyriešiť všetky potrebné doklady. “Raz v noci som tam sedela na stoličke a robila som si potrebné veci do školy, keď Russ prejavil prvé známky nejakých citov.”

hugging-adopted-pitbull-russ-11
thedodo.com

Snažil sa nájsť spôsob, ako sa ku mne pritúliť a maznať sa so mnou.” Jej kamarátka urobila fotografiu, ktorú rovno aj umiestnila na sociálne siete a nebudete veriť, fotka sa začala šíriť.

hugging-adopted-pitbull-russ-16
thedodo.com

Kayla dúfa, že táto fotografia a aj jej ďalšie sa budú ďalej šíriť medzi ľuďmi a budú inšpirovať k tomu, aby sa ľudia nebáli psíkov z útulku. Ak budete preto nabudúce uvažovať o kúpe psíka, skúste zájsť do útulku alebo karanténnej stanice a rozhliadnite sa. Nikdy neviete, kedy vás zasiahne podobné spojenie, láska na prvý pohľad.

hugging-adopted-pitbull-russ-17
thedodo.com
hugging-adopted-pitbull-russ-15
thedodo.com
hugging-adopted-pitbull-russ-12
thedodo.com

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), boredpanda.com, thedodo.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: