Žena zdieľala odkaz pre všetkých mužov, ktorí visia na mamičkinom “cecku”. Jej slová zdieľa celé Slovensko

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: Photo © 2005 New Line Cinema

Možno to dobre poznáte aj vy. Stretnete sa s mužom, vyzerá dobre, je to gentleman, zaujíma sa o vás, je šarmantný, vtipný a priťahuje vás. Toto všetko sa vyparí v sekunde, keď zistíte, že je to mamičkin maznáčik. A že ich nie je málo!

Foto: unsplash

Nemôžeme im to mať za zlé. Hranica, v ktorej mladí ľudia opúšťajú hniezdo sa posúva čoraz vyššie. Slovensko je bohužiaľ na chvoste rebríčka a my opúšťame rodinné zázemie v priemere až po tridsiatke. Taktiež sa zmenili sociálne pomery. Tak, ako už ženy nestoja pri sporáku a nestarajú sa len o rodinu, muži už nechodia na vojnu, netrávia ani tak veľa času s otcom, ktorý ich má naučiť montovať záchod, prípadne opraviť tesnenie.

Foto: unsplash

Žijeme vo svete, kde majú mať ženy rovnaké práva ako muži, to sa častokrát nedeje. Ruku na srdce, naozaj sú naši muži až takí zlí? Môžu si za to sami alebo je to len vývoj spoločnosti, ktorý je potrebné rešpektovať?

V skupine Priznania žien sa nedávno objavil status jednej ženy, ktorá si získala mnoho súhlasných komentárov. Sťažuje sa v ňom na mužov, ktorí nie sú schopní vymaniť sa spod kontroly svojich mám. Vyslúžila si mnoho zdieľaní a pozitívnych reakcií. Čo si o tomto fenoméne myslíte vy?

“Pekný deň, zdravím všetkých mamičkiných “ceckov”, ktorí ani po tridsiatke nedokážu prestrihnúť pupočnú šnúru. Uvediem príklad… Kamarát ma volal na koncert, vstupenka stála viac ako sto éčiek, vravím, určite nepôjdem, keďže som samoživiteľka, splácam byt, živím dieťa, mám auto a klasické mesačné výdavky, nepôjdem do finančnej rezervy.

Ironicky sa mi posmieval, vraj on si to môže dovoliť, keďže nemá žiadne “záväzky”. Isteže, 35-ročný chlap, ktorý stále visí na matkinej sukni, si to “môže” dovoliť. Doma full servis, snáď ani “nájomné” neplatí. Je mi trápne a smiešne, ako sa môže porovnávať so mnou. Neviem, čo je to za dobu. Mamánci sedia doma v teplúčku a nevedia nič vybudovať, o nič sa postarať. Takže, všetka česť chlapom, ktorí majú “gule” a v živote sa snažia byť chlapmi a nie stále cicajú mamičku. Amen”

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: