Ženská mágia zverokruhu: podľa astrológov nosí v sebe každá žena toto tajomstvo. Aké sa ukrýva vo vás?

Monizz Charakteristika znamení

Všetky ženy sú čarodejnice. Či sa tomu bránite alebo nie, či to beriete vážne alebo s nadhľadom, tento fakt je neodškriepiteľný a je v ňom kus pravdy. Len si predstavte, koľkých úskokov ste boli v živote schopné kvôli láske, priateľstvu, priazni či povšimnutiu. Nie je to náhodou tak?

pixabay.com

Baran

Ženy narodené v znamení barana majú úžasnú schopnosť objaviť sa v správnom čase na správnom mieste, prípadne po sebe zahladiť stopy tam, kde nemajú čo robiť. Dávajte si ale pozor, aby sa vám tieto vlastnosti raz nevypomstili! Hľadajte v živote viac pokoja a dobra a nerobte úskoky pre vlastné ciele.

pixabay.com

Býk

Ženy narodené v znamení býka sú veľmi duchovné bytosti a veľa cítia intuitívne. Keď sa nahnevajú, ovládnu ich emócie a sú schopné aj preklínať. Uzmierenie u takejto osoby možno čakať mimoriadne dlho. Dávajte si pozor, aby vás vaša pýcha nezaslepila, pretože často k tomu máte blízko. Nezlostite sa na druhých, aby sa vám váš hnev raz nevypomstil.

pixabay.com

Blíženci

Blíženci ovládajú umenie dokonalej manipulácie. Vedia si ľudí nakloniť na svoju stranu alebo ich jednoducho presvedčiť o svojej pravde. Ak sa im to nepodarí, dostanú oponenta aspoň do úzkych, pretože mu zväčša dôjdu argumenty. Aj keď sa to zdá povážlivé, blíženci sú v tomto smere veľmi neškodní. Ten, kto má totiž svoj názor, sa ovplyvniť aj tak nedá.

pixabay.com

Rak

Ženy narodené v tomto znamení majú v živote šťastie. Keď sa im prihodí niečo zlé, dokážu sa z toho veľmi rýchlo otriasť a idú ďalej. Niektoré z nich dokonca na nepríjemnosť zabudnú ešte ani nestihnú zabočiť za roh. Aj toto je dar, mágia račíc, ktoré sa v prosperite radi priam dusia šťastím a v neúspechoch zdupkajú, aby sa ich zlo ani okrajom nedotklo.

pixabay.com

Lev

Levice sú kráľovné v pravom zmysle slova a ich čarodejníctvo spočíva v schopnosti podmaniť si celý svet. Ľudí dokážu opantať rozdávaním – lásky, priateľstva, darov, milých slov. Chcú partnera? Majú ho hneď! Chcú cestovať? Idú! V živote si veci jednoducho vedia zariadiť tak, aby im všetko sedelo podľa ich vlastných predstáv a pravidiel.

pixabay.com

Panna

Panny sú mocné čarodejnice, dokážu čítať myšlienky a majú silne vyvinutú intuíciu. Tá je pre slabšie znamenia niekedy priam nebezpečná. Panny v mágiu väčšinou neveria, aspoň to tvrdia okoliu. V živote by nepriznali, že ich dokáže ovplyvniť niečo ako duchovno. Vo svojom vnútri však vedia, že aj oni majú v sebe duchovného až príliš!

pixabay.com

Váhy

Ženy narodené v znamení váh sú také malé veštice. Dokážu dobre predvídať, majú zmysel pre precítenie budúcnosti a vždy sú preto pripravené na každú situáciu. Vedia zo všetkého vyťažiť a pri všetkom vždy vopred premýšľajú, čo by z toho mohlo byť zajtra, pozajtra, o rok, o dva. O tejto svojej vlastnosti dobre vedia, no len máloktorá si ju prizná aj verejne.

pixabay.com

Škorpión

V týchto ženách žijú skutočne dve bytosti – tá démonická a tá anjelská. Navonok sa ale prejavuje viac tá prvá, čo zo žien narodených v tomto znamení robí pomerne negatívne vnímané bytosti. Sú pripravené vždy vyskočiť zo svojho hniezda a chopiť sa príležitosti. A je to tak dobre, pretože aspoň v živote vedia, čo chcú. A to nemôže povedať každý.

pixabay.com

Strelec

Ženy narodené v tomto znamení sú skutočné bosorky, dokážu si splniť všetky priania a ani samé nevedia ako. Vedia ľuďmi tak trochu manipulovať a využiť veci vo svoj prospech. Pozor na ne, ak sa nahnevajú. Vtedy vás to na pár minút môže vyjsť naozaj draho.

pixabay.com

Kozorožec

Kozorožec je jediné znamenie, o ktorom sa nedá povedať, či v ženskom prevedení má magické schopnosti alebo nie. Je to pre ich racionalitu a totálnu životnú rovnováhu a vyváženosť. Tieto ženy neveria bludom, neveria duchovnu a neveria čarodejníctvu. Svoj život si riadia presne tak, ako chcú a keď im niečo nevychádza, jednoducho sa tomu prispôsobia a vyťažia z toho to najlepšie. To je skvelý prístup!

pixabay.com

Vodnár

Vodnárky sú dôkazom toho, že ženy si veci rady interpretujú tak, ako im to vyhovuje. Všetko si vedia odôvodniť, všetko vedia zaobaliť. Ich predstavy sa vždy spĺňajú, pretože sa im prispôsobia tak, aby z nich niečo potieklo. Ak im niečo nevyjde, nevadí. Aj tak vyšlo, veď nemusí vyjsť vždy len to, čo chceme. V istom zmysle sú to veľmi šťastné čarodejnice!

pixabay.com

Ryby

Ryby dokážu očariť takmer kohokoľvek – ak samé chcú. Ak nechcú, vedia sa premeniť na neviditeľné bytosti a nikto o ne ani nezakopne. Stačí trocha námahy a snaženia a ryby dosiahnu svoje ciele ako mávnutím čarovného prútika. Tieto vlastnosti ich priam predurčujú k tomu, aby si našli muža, ktorý im dopraje všetko, čo im uvidí na očiach.

Pozri aj: Priateľstvo so škorpiónmi je výsadou pre vyvolených. Toto je 5 dôvodov, prečo je výhrou mať Škorpióna vo svojom okolí

zdroj: babskeveci.sk

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: