Chlpaté nohy v nevhodnú chvíľu a krvavý fľak na nohaviciach. Tieto situácie poznajú všetky ženy, no žiadna sa k nim nahlas neprizná

Banana Ja žena

Občas nás možno samé zarazí, čo za divné veci vyvádzame. Ak však zistíme, že do rovnakých situácií sa dostáva každá žena bez rozdielu na vek alebo postavenie, akoby nám padol kameň zo srdca. K čomu sa občas uchýli každá žena, no len máloktoré z nás naberú odvahu a neboja sa o tom hovoriť. Nasledujúce fakty berte s nadhľadom a rozveseľte si nimi deň. Veď vedieť si urobiť srandu sama zo seba a nebyť stále vážna je výsadou tých, ktorí sú nad vecou a nič ich len tak nerozhodí. 

Čo my ženy robíme, no bežne o tom nevravíme?

Keď máme istotu, že nás nikto nevidí a počujeme hrať pomalú a dojímavú hudbu, tvárime sa, akoby sme boli vo videoklipe. K týmto snom o kariére speváčky alebo aspoň dámy z videoklipu sa uchyľujeme aj pri pohľade von oknom v aute či autobuse.

pixabay.com

Aj tie poriadkumilovné sa občas uchýlia k tomu, že si zo stoličky alebo v lepšom prípade stacionárneho bicykla urobia vešiak na šaty. Niekedy sa tam nazbiera pekná kôpka a my máme interiérového strašiaka do maku, samozrejme v najlepších značkách. Nuž, nie vždy je čas na úhľadné skladanie odevov.

Najmä v teplejších dňoch, kedy je von dosť horúco, bojujeme samy so sebou. Oholiť si nohy alebo zvládneme dnešnú horúčavu aj v dlhých nohaviciach? Najšikovnejšie z nás zvládajú aj iný level. Ak si dajú trištrťové nohavice, stačí oholiť len spodnú časť nôh a zaberie to len pár sekúnd.

Keď máme svoje dni trpíme takmer neustále strachom, že nám pred ľuďmi vyskočí červený fľak na zadku. Preto ak niekde sedíme, máme potrebu neustále kontrolovať stav pod nami. Vtedy sme schopné bezdôvodne vstávať a tváriť sa že telefonujeme alebo si musíme odskočiť, len aby sme mohli skontrolovať stoličku, na ktorej sme sedeli.

Z času na čas sa nazbiera počet ponožiek, ktoré nejako stratili pár. Namiesto hľadania v domácnosti alebo nájdenia si času na vytriedenie ponožiek si cestou z práce kúpime nové. Pre istotu aspoň 10 párov.

pixabay.com

V obchodoch si do kabínky berieme rovnaký kus v dvoch číslach. Jedna veľkosť je reálna, no druhú si berieme pre istotu. Často sa chceme potešiť, že väčšie číslo nám je skutočne veľké a máme lepšiu postavu alebo sa snažíme nasúkať do malých kúskov, len aby sme si dokázali, že veľkosť S je stále pre nás.

Odev, ktorý je v akcii, no žiaľ len v menšej veľkosti ako je tá naša, si aj tak kúpime. V pláne schudnúť do daných nohavíc alebo sukne však nikde nedôjdeme do zdarného konca. Hlavne, že sme urobili výhodnú kúpu.

Rovnako je to s oblečením zo secondhandov alebo zo skutočne skvelých výpredajov. Ak sa nám niečo na danom kúsku nepáči, kupujeme si to s vedomím, že si to doma upravíme, prešijeme alebo prestrihneme podľa predstáv. Koľko takýchto nikdy neopravených kúskov je na dne vášho šatníka?

Zobudiť sa v tričku, v ktorom následne vykročíme do ulíc? Žiaden problém najmä pre tie z nás, ktoré zvyknú prespať po prežúrovanej noci u známych.

pixabay.com

Plán umyť si vlasy dnes nevyšiel. Hodíme ho na zajtrajšok a zajtra si pred sebou sľubujeme, že nasledujúci deň si vlasy už určite umyjeme. Na zamaskovanie mastných vlasov máme ozaj veľa trikov. Od tupírovania, česania vlasov do chvosta a vrkočov až po záchranu v podobe suchého šampónu alebo čiapky.

Keď nestíhame upratovať a čas nás nemilosrdne tlačí, upratovanie sa nesie v duchu – ukry všetko na miesto, kde to nevidno. Neskôr ľutujeme našu lenivosť a triedime odev nahádzaný v skrini.

Niekedy sme tak lenivé, že z postele nevylezieme celý deň, obklopíme sa jedlom, dobrým filmom a dokážeme byť celý čas v pyžame s mastnými vlasmi. Keď nás potom volajú kamarátky von, máme celú radu neuveriteľných historiek o množstve povinností, plánov, nedokončenej práci, …

Každej z nás sa iste stane, že zaspí neodlíčená. Či už je to z únavy alebo obyčajnej lenivosti, ráno najlepšie poslúžia vatové tyčinky do uší. Nie je čas a vy už nestíhate? Tyčinkami odstránime opadanú riasenku a rozmazané tiene, nanesieme nový rúž a vykročíme do nového dňa.

pixabay.com

Keď si konečne ľahneme a nájdeme si ideálnu polohu, večne nám niečo spadne na zem. Snažíme sa na to dosiahnuť nohou, naťahovať ruky alebo to uchopiť inými predmetmi, len aby sme sa nemuseli postaviť.

Pozri aj: Opäť ukázala rastúce tehotenské bruško a spôsobila malé faux pas! Obliekla si niečo, čím vzdala poctu nebohej princeznej Diane

(Jana)

0
Komentovať (0)