Ženy netušia, že muži si na nich veľmi pozorne všímajú týchto 8 vecí

Michal Blaško Ja žena

Ženy si väčšinou myslia, že muži si na nich všímajú iba ich vzhľad, prípadne oblečenie. To však nie je pravda! Muži sú v skutočnosti veľmi pozorní a na diskusnom portáli Reddit priznali, že na ženách ostro sledujú týchto 8 vecí.

#1 Tajný jazyk

“Pozorne si všímam tajné signály, pomocou ktorých žena komunikuje so svojimi kamarátkami. Ide o tie pohľady a reč tela, ktorými si povedia naozaj všetko, čo nechcú nahlas vysloviť pred vami. Keď som si to po prvýkrát uvedomil, bol som opitý a cítil som sa ako Neo, keď konečne objavil kód Matrixu.”

#2 To, či sledujú aj druhých mužov

“Robia to rýchle a nonšalantne, no ja viem, že to robia. Každá žena sa rada pozrie na atraktívneho muža, a to aj keď má priateľa alebo manžela.”

#3 Váš účes

“Mám rád pekné vlasy a patrím k mužom, ktorý si všimnú aj tú najmenšiu zmenu. Veľa žien mi už však povedalo, že som prvý muž, ktorý si ich nový účes všimol.”

pexels.com

#4 Ramená

“Áno, naozaj. Od toho, aké má žena ramená, závisí veľmi veľa vecí. Okrem iného dokážu ovplyvniť aj to, ako vyzerajú ich vlasy, keď sú rozpustené.”

#5 Konverzačné schopnosti

“Zameriavam sa na spôsob, akým žena hovorí. Zaujíma ma, či sa dokáže prispôsobiť viacerým témam. Je to pre mňa znamením, či je inteligentná alebo nie. Navyše, entuziazmus a inteligencia sú sexy.”

#6 Úsmev

“Úsmev. Ak je úprimný, je to na žene to najkrajšie.”

pexels.com

#7 Príjemná vôňa

“Na ženách si všímam ich vôňu. Zaujíma ma ma, aký parfum či šampón používajú.”

#8 Prehrešky v oblasti make-upu

“Keď máte oranžovú tvár a biely krk, je to odpudzujúce.”

Pozri aj: 7 chýb, ktorých sa muži vo vzťahu dopúšťajú najčastejšie. Osudovou býva tá štvrtá

zdroj: Psych.sk

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: