Žiadosť o ruku sa skončila katastrofálne. Muž si kľakol a reakcia ženy sa stala virálnou

Reprofoto: Instagram (wtwmass)

Niektoré ženy o tom snívajú celý život, iné to zase príliš neprežívajú. Niekedy sa však zásnuby stávajú predmetom hádok alebo hnevu, keď sa chlap ešte nechce ženiť.

Zdá sa však, že nie každá žena túži po svadbe, preto sa zásnuby niekedy môžu skončiť aj veľmi zle. O to viac, keď sa muž rozhodne požiadať ženu o ruku na verejnom mieste. Ako uvádza portál Insider, to sa stalo aj nešťastnému mužovi, ktorý chcel požiadať svoju priateľku o ruku na zápase Worcester Red Sox.

Nepríjemná žiadosť o ruku

Video už má desaťtisíce zhliadnutí. Na videu si muž kľakne na jedno koleno, zatiaľ čo diváci to sledujú zo sedadiel. Žena sa však tvári šokovane, pokrúti hlavou a rozbehne sa preč. Moment bol podľa všetkého zachytený aj na veľkej obrazovke. Vo videu žena opakovane hovorí: “Musím ísť.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený What’s The Word? (@wtwmass)

Po zverejnení tohto videa hneď niekoľko osôb upozornilo na to, že žiadosť o ruku na verejnom mieste môže byť veľmi riskantná. Niektorí však zase napísali, že si myslia, že toto požiadanie o ruku bolo falošné a že to mohol byť len pokus o to, stať sa virálnym. Muž sa potom rozbehol za svojou priateľkou aj s dvoma kamarátmi.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: