Žiarlivosť a citové vydieranie. 6 znamení zverokruhu, ktoré si mýlia lásku so závislosťou

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: pexels

Jedna z najhorších vlastností, ktoré môžete mať je, keď niekomu závidíte. Žiarlivosť je vška taktiež jednou z nepríjemných vlastností. Mnohí ľudia si to však absolútne odmietajú priznať.

Niektoré znamenia sú jednoducho oveľa majetníckejšie a žiarlivejšie ako tie iné. V každom prípade však nie je príjemné, keď niečo také zažijete na vlastnej koži. Všetci chcú byť milovaní, ale len málokto vie, ako dať svojmu partnerovi voľnosť. Tieto znamenia sú však oveľa majetníckejšie ako by ste si predstavovali.

Býk

Býk je veľmi mierumilované znamenie, ktoré má v srdci veľký oheň. Napriek tomu, že sa naoko tvári ako veľmi tolerantný a milý partner, v skutočnosti nechce, aby sa na jeho milovanú osobu niekto čo i len pozrel. Nie je to nič príjemné a v konečnom dôsledku by ste mu mali vysvetliť, že takto sa vo vzťahu fungovať nedá. Je však otázne či to vôbec pochopí.

Foto: unsplash

Blíženci

Veľmi veľa ľudí o blížencoch tvrdia, že sú prelietaví. V skutočnosti však len čakajú na tú pravú osobu a keď ju nájdu, nakoniec ju nechcú od seba pustiť ani na malú chvíľu. Sú veľmi žiarliví a sú schopní povedať a urobiť hocičo, aby si ku sebe danú osobu pripútali čo najviac, ako to len ide. Aj to je dôvod, prečo je veľmi ťažké byť s nimi v partnerskom vzťahu. Vedia však milovať celým srdcom.

Foto: pxhere

Lev

Lev je maximálne majetnícke znamenie a práve preto je veľmi ťažké s ním vyjsť. Veľmi sa snaží, aby niekoho vo svojom živote mal a keď to dosiahne, nenechá si toho človeka zobrať ani keby chcel sám odísť. Často používa aj citové vydieranie, no nerobí to účelovo, skôr sa jednoducho snaží, aby ho mal niekto maximálne rád.

Panna

Panna je majster v citovom vydieraní, v žiarlivosti a aj v majetníckosti. Len ťažko by ste našli znamenie, čo si viac stráži svojho partnera a nepustí ho od seba ani na krok. Nie je to nič, na čom by sa nedalo pracovať a mnohým ľuďom to nevadí, no tí, ktorí potrebujú veľmi veľa voľnosti, sa môžu cítiť maximálne obmedzení.

Foto: Unsplash

Váhy

Váhy sú taktiež veľmi milé a jemné znamenie, no pokiaľ ide o lásku, nepoznajú žiadne hranice. Nepotrebujú, aby im niekto hovoril, čo majú a čo nemajú robiť, ale pokiaľ ide o ich partnera, vedia, čo by mal robiť on. Nechcú si ho pustiť za žiadnu cenu, no robia to veľmi rafinovane. Najprv mu spravia všetko, čo mu vidia na očiach a potom sa rozhodnú, že stačilo a prišiel rad na nich.

Foto: pixabay

Škorpión

Keby šlo o to, ako vidí vzťah práve škorpión, mnohí ľudia by len krútili hlavou. Keďže je veľmi ľahké spadnúť do chorobnej žiarlivosti, majetníckosti a podobných vecí, škorpión sa snaží nevšimať si to. Nedarí sa mu však a na osobe, s ktorou chodí alebo už aj žije, je priam chorobne závislý. Nechce, aby sa na ňu niekto čo len pozrel a občas žiarli aj na priateľov či kolegov.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: